Taipejas iedzīvotājs: „Tas ir taisnīgi, ka Dzjans tiek iesūdzēts”

6. martā Faluņgun praktizētāji Taipejā (Taivānā) rīkoja orgānu izņemšanas inscenējumu netālu no Džunsjao ielas, lai vairotu sabiedrībā izpratni par Ķīnā joprojām notiekošo Faluņgun vajāšanu, tostarp komunistiskā režīma īstenoto orgānu izņemšanu dzīviem Faluņgun praktizētājiem, kas ieslodzīti par savu ticību.

Vienā no rosīgākajiem tirdzniecības rajoniem Taipejā garāmgājēju uzmanību piesaistīja informatīvie stendi par cietsirdīgo vajāšanu, kā arī praktizētāju inscenētā aina, kas attēlo noziedzīgo orgānu izņemšanu Faluņgun praktizētājiem Ķīnā.

Praktizētājs stāsta garāmgājējiem par Faluņgun vajāšanu Ķīnā un paskaidro, ko praktizētāji vēlas pateikt ar šī inscenējuma palīdzību.

Pasākuma organizators Cai Šoužeņs teica, ka, neskatoties uz klajā nākušajiem pierādījumiem par Ķīnas režīma piekopto orgānu izņemšanas praksi, plašsaziņas līdzekļos par šo tēmu nav pietiekoši daudz informācijas. „Tāpēc praktizētājiem nākas uzņemties iniciatīvu un informēt sabiedrību par šiem smagajiem cilvēktiesību pārkāpumiem,” viņš paskaidroja.

Kad Cai vērsās pēc atļaujas pasākuma rīkošanai, viens no policistiem teicis, ka ir dzirdējis par Ķīnas komunistiskā režīma zvērībām, un piebildis: „Tikai Faluņgun praktizētāji spēj pilnībā atmaskot kompartijas nežēlību.”

Bijušais Ķīnas līderis Dzjan Dzemiņs, kurš uzsāka Faluņgun vajāšanu, ir iesūdzēts tiesā vismaz 16 valstīs par noziegumiem pret cilvēci, spīdzināšanu un genocīdu. Kopš pagājušā gada maija Ķīnas Augstākajā Tautas prokuratūrā un Augstākajā Tautas tiesā pret viņu iesniegti aptuveni 200 tūkstoši prasības pieteikumu.

„Katra ieguldījums būs nozīmīgs”

Tūrists no ASV, vārdā Sjui, parakstīja petīciju ar aicinājumu izbeigt represijas Ķīnā un teica: „Esmu dzirdējis par vajāšanu jau agrāk, un šodien esmu priecīgs parakstīt petīciju.” Viņš atzina, ka ir svarīgi, lai sabiedrība uzzinātu par orgānu izņemšanu dzīviem cilvēkiem, kā arī par citiem Ķīnas kompartijas noziegumiem. Viņš arī izteica cerību, ka cilvēki no citām valstīm pārstās braukt uz Ķīnu, lai veiktu tur orgānu transplantācijas operācijas.

Viņš piebilda: „Mums nav iespējas aizbraukt uz Ķīnu, lai apturētu šīs zvērības, taču mums no savas puses jādara viss iespējamais, lai palīdzētu, jo katra ieguldījums būs nozīmīgs.”

Daži studenti par Faluņgun vajāšanu bija uzzinājuši sociālajos tīklos.

20 gadus vecā Čeņ Čeņa izteica viedokli, ka Taivānas amatpersonām vajadzētu darīt visu iespējamo, lai noskaidrotu, kas notiek Ķīnā, nevis akli ticēt komunistiskā režīma teiktajam. Viņa paņēma informatīvos materiālus par Faluņgun praksi un promejot teica: „Kādu dienu es to [praksi] pamēģināšu.”

Petīciju parakstīja arī piecu tūristu grupa no kontinentālās Ķīnas. Viens no viņiem, pacēlis uz augšu īkšķi, teica praktizētājam: „Es jūs atbalstu. Turpiniet to darīt!”


Raksts vācu valodā: http://de.clearharmony.net/articles/a119599-Taiwan-Taipei-%E2%80%9ENur-Falun-Gong-Praktizierende-konnen-die-Brutalitat-der-kommunistischen-Partei-vollkommen-enthullen%E2%80%9C.html

Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.