Taipeja: Āzijas-Klusā okeāna akadēmijas Oftalmoloģijas kongresā tiek atklāti fakti par orgānu izņemšanu Ķīnā

31. Āzijas-Klusā okeāna akadēmijas Oftalmoloģijas kongress (APAO 2016) norisinājās no 24. līdz 27. martam Taipejā, Taivānā. Šī pasākumā laikā daudzi acu ārsti un medicīnas darbinieki uzzināja par orgānu izņemšanu dzīviem Faluņgun praktizētājiem Ķīnā.

Kongresā piedalījās vairāk nekā 4 000 oftalmologu un veselības aprūpes speciālistu no Āzijas un citiem kontinentiem. Vairāki Faluņgun praktizētāji pasākuma laikā brīvprātīgi darbojās, lai pastāstītu konferences dalībniekiem par zvērībām, kas norisinās Ķīnā.

Pieaug bažas par nelikumīgo orgānu tirdzniecību

Kāds ārsts no Eiropas pastāstīja, ka jau agrāk esot dzirdējis par orgānu izņemšanu Ķīnā, bet nekas sīkāk viņam neesot zināms. Noskatījies dokumentālo filmu par šo jautājumu, viņš bija dziļi satriekts un vēlējās iegādāties grāmatu „Valsts orgāni: ļaunprātības transplantāciju jomā Ķīnā”, kurā atklāta Ķīnas valsts institūciju loma šajā smagajā cilvēktiesību pārkāpumā.

Šis ārsts atnāca pie praktizētāju stenda arī nākamajā dienā, atvezdams sev līdzi vairākus oftalmologus. Diskusijas šajā jautājumā turpinājās, un vairāki ārsti atstāja savas vizītkartes, lai arī turpmāk varētu saņemt jaunāko informāciju par nelikumīgo orgānu izņemšanu.

Oftalmologi uzzina par orgānu izņemšanu Ķīnā.

ASV Pārstāvju palātas Ārlietu komiteja 16. martā pabeidza izstrādāt rezolūciju Nr. 343 (H.Res. 343), kurā aicina Ķīnas valdību apturēt valsts sankcionēto orgānu izņemšanu Faluņgun praktizētājiem un sadarboties šo noziegumu izmeklēšanā.

Papildus pierādījumi no Ķīnas

Daudzi ārsti stāstīja, ko viņiem nācies dzirdēt par orgānu tirdzniecību Ķīnā.

Kāds oftalmologs no Taivānas pastāstīja par savu pacientu, kuram ticis apsolīts, ka orgānu viņš saņems ļoti īsā laikā, ja ziedos naudu konkrētam fondam Ķīnā.

Kāds acu transplantologs no Ķīnas dienvidiem apgalvoja, ka pirms dažiem gadiem orgānu transplantācija Ķīnā bijusi plaši pieejama. „Pat mazpilsētu slimnīcas ik gadus veica simtiem transplantāciju,” viņš piebilda.

Vēl kāds cits acu transplantologs no Ķīnas, kas gāja garām, aplūkoja uz stendiem izvietotos informatīvos materiālus. Viņš teica, ka zinot par to, ka orgānu izcelsme Ķīnā ir visai apšaubāma. „Agrāk mūsu provincē mēs veicām daudzas orgānu transplantācijas. Tagad tā ir kļuvusi diezgan kutelīga tēma. Ārsti cenšas par to daudz nerunāt, un pēdējo gadu laikā šādu operāciju skaits ir krietni vien sarucis.” Viņš atzina, ka orgānu izņemšana dzīviem cilvēkiem Ķīnā joprojām turpinās, tikai tagad tā aizgājusi vairāk pagrīdē.

Šis ārsts atnāca arī nākamajā dienā, lai iegādātos grāmatu „Asiņainā raža: orgānu izņemšana Faluņgun praktizētājiem Ķīnā” ķīniešu valodā. Uzzinājis par to, ka Ķīnas komunistiskā partija (ĶKP) Ķīnā sistemātiski vajā savus pilsoņus, viņš nolēma izstāties no partijas biedru rindām.

Šo četras dienas ilgo pasākumu apmeklēja simtiem ķīniešu ārstu, un daudzi no viņiem labprāt pieņēma Faluņgun praktizētāju piedāvātos materiālus. Viņi pateicās praktizētājiem par to centieniem, dodot cilvēkiem iespēju rast skaidrību šajā jautājumā.


Raksts vācu valodā: http://de.clearharmony.net/articles/a119690-Taiwan-Taipeh-Informationen-uber-Organraub-in-China-beim-Kongress-der-Asien-Pazifik-Akademie-fur-Augenheilkunde.html


Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.