Praktizētāji dienvidu Taivānā atzīmē sabiedrības iepazīstināšanas ar Faluņ Dafa gadadienu

Šogad 13. maijā tiek atzīmēta 17. Pasaules Faluņ Dafa diena, kas ir arī 24. gadadiena, kopš sabiedrība tika iepazīstināta ar Faluņ Dafa, un Faluņ Dafa dibinātāja Li Hundži kunga 65. dzimšanas diena.

Lai atzīmētu šo īpašo dienu, vairāk nekā 1 500 Faluņ Dafa praktizētāju 1. maijā sapulcējās Taivānas dienvidos, lai visi kopā izveidotu milzīgu uzrakstu „13.05. Faluņ Dafa” un „Džeņ Šaņ Džeņ”, kas nozīmē „Īstenība Labestība Pacietība” ( Faluņ Dafa pamatprincips).

Faluņ Dafa praktizētāji Taivānā svin Faluņ Dafa dienu.

Faluņ Dafa praktizētāji dienvidu Taivānā izveido lielus uzrakstus un demonstrē Faluņ Dafa vingrojumus.

Vēzis pazūd dažu mēnešu laikā

Praktizējot Faluņ Dafa, Huan Cjiņja kundze izveseļojās no vēža.

Huan Cjiņja kundzei parādījās sāpes krūtīs, un vēlāk viņai tika diagnosticēts vēzis. Operācijas un ķīmijterapija nepalīdzēja. Kāds draugs iepazīstināja viņu ar Faluņ Dafa, un, dažus mēnešus to praktizējot, vēzis pazuda. Piedaloties šajā pasākumā, Huanas kundze vēlējās paust savu pateicību Li kungam.

Faluņ Dafa vairākas reizes palīdz izvairīties no briesmām

Nelielas kravas automašīnas vadītājam Huan Denbao kungam vairākas reizes izdevies izvairīties no briesmām.

Huan Denbao kungs nopelna iztiku kā nelielas kravas automašīnas vadītājs. Tā kā braucienu laikā viņš bija spiests palikt nomodā ilgu laiku, viņš kļuva atkarīgs no smēķēšanas un ar kofeīnu pildītu riekstu košļāšanas. Tā dēļ cieta viņa veselība, taču viņam bija grūti atmest šos sliktos ieradumus. Drīz pēc tam, kad 2011. gadā viņš kļuva par Faluņ Dafa praktizētāju, viņš bez grūtībām atmeta smēķēšanu, dzeršanu un riekstu košļāšanu. Tagad viņa dzīvesveids ir daudz veselīgāks. Ieraugot viņā tik būtiskas pārmaiņas, daudzi viņa draugi arī sāka praktizēt Faluņ Dafa.

Tāpat Huana kungam vairākas reizes ir izdevies izvairīties no lielām briesmām. Reiz uz šosejas viņa vadītā automašīna saskrējās ar tūristu autobusu. Viņa kravas mašīnas priekšējā daļa tika saspiesta. Stūres rats nolūza un nokrita viņam uz kājām, bet viņš pats tika iespiests vadītāja sēdeklī. Taču viņš vispār nebija cietis, kas ļoti pārsteidza policistus un mediķus. Huana kungs zināja, ka viņu bija pasargājis Dafa dievišķais spēks.

Iemācīties pašaizliedzīgi palīdzēt citiem

Je Huicjinas kundze universitātē konsultē ārzemju studentus. Tā kā viņa ievēro Faluņ Dafa principus, studenti viņu augstu novērtē.

Je Huicjinas kundze Nacionālajā Suņ Jatseņa universitātē konsultē ārzemju studentus un palīdz tiem, kad viņi saslimst vai viņiem rodas kādas problēmas. Agrāk šis darbs viņai bija liels izaicinājums, jo tas prasa lielu fizisko izturību un pacietību. Kādu dienu kāds ārzemju students iepazīstināja viņu ar Faluņ Dafa. Mēnesi pēc prakses uzsākšanas viņa vairs nejutās nepārtraukti nogurusi un viņas ar elpošanu saistītās problēmas izgaisa.

„Pateicoties praksei, man tagad ir neizsīkstoša enerģija un pacietība,” saka Je kundze. Viņa produktīvi strādā un palīdz studentiem. Daudzi ārzemju studenti pēc studiju beigšanas joprojām sūta viņai apsveikuma kartītes.


Raksts franču valodā: http://fr.clearharmony.net/articles/a118634-Les-pratiquants-dans-le-sud-de-Taiwan-celebrent-le-jour-de-la-transmission-publique-du-Falun-Dafa.html

Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.