Faluņ Dafa praktizētāji no centrālās Taivānas novēl godātajam Skolotājam laimīgu Jauno gadu

Faluņ Dafa praktizētāji no centrālās Taivānas 2016. gada 18. decembrī sapulcējās vietējās skolas ēkā, lai kopā mācītos Faluņ Dafa (zināms arī kā Faluņgun) mācību un dalītos pieredzē, kas gūta, praktizējot Dafa. Šajā mācību un pieredzes apmaiņas laikā viņi mācījās viens no otra un iedvesmoja viens otru praktizēt vēl uzcītīgāk. Viņi arī izmantoja šo iespēju, lai novēlētu Faluņ Dafa dibinātājam Li Hundži kungam laimīgu Jauno gadu.

Praktizētāji no centrālās Taivānas vēl Faluņ Dafa dibinātājam laimīgu Jauno gadu.

Nenovērtējams dārgums

Lai Juikuņa kungs (no kreisās) un Lai Veņke kungs.

83 gadus vecais Lai Juikuņa kungs, kas sāka praktizēt Faluņ Dafa pirms astoņiem gadiem, sacīja: „Faluņ Dafa ir patiešām nenovērtējams dārgums.” Pilns dzīvesspēka un enerģijas, viņš piebilda: „Neesmu pārliecināts, ka es vispār šeit vēl stāvētu, ja nepraktizētu Faluņgun.”

Agrāk Lai kungs tika izmēģinājis astoņus citus pilnveidošanās veidus, bet tad, kad atradis Faluņ Dafa, viņš zinājis, ka šis ir īstens pilnveidošanās ceļš. Sācis praktizēt, viņš ātri atguva veselību. Lai kungs darbojas saules enerģijas izmatošanas biznesā. Palīdzot pasūtītājiem uzstādīt saules paneļus, viņam nākas cilāt smagus instrumentus un materiālus, nākas arī daudz kāpt pa trepēm. Viņa darbabiedriem, kuri ir 40-50 gadus veci, tas bieži vien sagādā grūtības, kamēr Lai kungam nekas no tā nešķiet grūti.

Esmu laimīgs par iespēju apgūt īstenu pilnveidošanās praksi

76 gadus vecais ķīniešu medicīnas klīnikas vadītājs Lai Veņke kungs jau kopš 18 gadu vecuma vēlējies atrast iespēju pilnveidoties. Vairāk nekā 40 gadus viņš visur meklējis īstenu pilnveidošanās ceļu, līdz 2002. gadā kāda sieviete viņam iedevusi „Džuaņ Faluņ” — Faluņgun mācības galveno grāmatu. Izlasījis pirmo nodaļu, viņš tūlīt sapratis: „Beidzot esmu to atradis!”

Vēlāk Lai kungs iedevis Faluņ Dafa grāmatu kādam savam kolēģim, kurš jau 27 gadus bija praktizējis dažādas pilnveidošanās metodes. Pēc tam, kad šis ārsts izlasīja grāmatu, arī viņš sapratis, ka beidzot atradis to, ko meklējis, un izsaucies: „Esmu velti iztērējis 27 gadus!”

Telpas, kas atrodas virs klīnikas, Lai kungs piedāvā izmantot tiem, kuri vēlas mācīties Faluņgun. Pēdējo desmit gadu laikā daudzi cilvēki ir apmeklējuši deviņu dienu lekciju ciklu un, pateicoties Faluņgun praksei, mainījuši savu dzīvi.

Kādai aptuveni 40 gadus vecai sievietei tika diagnosticēta limfoma pēdējā stadijā. Kad viņa bija izlasījusi „Džuaņ Faluņ” līdz pusei, viņas limfoma bija uz pusi samazinājusies. Kad viņa bija izlasījusi visu grāmatu, limfoma bija pilnībā izzudusi. Šīs sievietes māsīcai bija olnīcu vēzis, un viņu ārstējošais ārsts bija atzinis savu bezspēcību, nedodot ne mazākās cerības uz izdzīvošanu. Sākusi mācīties Faluņgun, šī sieviete pilnībā izveseļojās un kļuva vēl veselīgāka nekā jebkad iepriekš. Kāds students bija salauzis kakla skriemeli, un ārsti apgalvoja, ka labākajā gadījumā viņš atgūs kontroli tikai pār 50% organisma funkciju. Kad šis students pirmo reizi apmeklēja Faluņgun nodarbības, viņš nespēja kontrolēt zarnu darbību. Pēc trim mēnešiem viņš pilnībā atgriezās normālā stāvoklī.

Pilnveidošanās rezultātā uzlabojas saspringtas attiecības

Liņ Junšuņa kungs (no labās), Čeņ Caņliņas kundze (no kreisās) un viņu dēls, — viņi visi praktizē Faluņgun.

Kad skolotāja Čeņ Caņliņa vēl nebija sākusi praktizēt Faluņ Dafa, viņa uzskatīja sevi par labu cilvēku. Tomēr Dafa princips „Īstenība Labestība Pacietība” palīdzēja saprast, ka viņai joprojām vēl ir daudz kas sevī jāpilnveido. Mācoties Faluņ Dafa, Čeņas kundze spēja atbrīvoties no daudzām pieķeršanām un ir ievērojami pilnveidojusies.

Agrāk Čeņas kundzei bija visai saspringtas attiecības ar vīramāti. Viņa nereti par to sūdzējās savai mātei. Praktizējot un pilnveidojot sevi, viņa ieguvusi spēju paraudzīties uz situāciju no savas vīramātes skatupunkta. Tagad viņa spēj izprast savas vīramātes domāšanas veidu un raudzīties uz situāciju pozitīvi. Čeņas kundze pārstāja sūdzēties, un tagad, kontaktējoties ar vīramāti, viņa jūtas brīvi un nepiespiesti. Arī pašas vīramātes izturēšanās pret viņu kopš tā laika ir mainījusies.

Kad rodas konflikti ar dzīvesbiedru, Čeņas kundze atceras Skolotāja vārdus:

„Taisnība ir viņam,
maldos es.
Par ko gan tad strīdēties.”

(„Kuram ir taisnība, un kurš maldās” no „Hun Jiņ III”)

Čeņas kundze zina, ka katrs konflikts ir iespēja pilnveidot sevi. Vairumā gadījumu konflikti ātri vien atrisinās.

Čeņas kundzes vīrs Liņ Junšuņa kungs sāka praktizēt, sekojot sievas piemēram. Viņš pastāstīja: „Sieva kļuva tik veselīga pēc tam, kad sāk praktizēt. Praktizētāji, kurus es pazīstu, ir godīgi un laipni, man patīk šī cilvēku grupa.” Praktizējot Liņa kungs ir kļuvis daudz savaldīgāks. „Es zinu, ka, ja reiz esmu sācis pilnveidot sevi, man jācenšas būt savaldīgākam. Tagad es daudz retāk dusmojos.”

Nobeigumā Čeņas kundze vēl piebilst: „Iespēja praktizēt Faluņgun — tā ir visbrīnišķīgākā lieta visā Visumā. Esmu ļoti pateicīga Skolotājam Li!”


Raksts angļu valodā: http://en.minghui.org/html/articles/2016/12/21/160408.html

Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.