Faluņgun praktizētāji no ziemeļu Taivānas novēl Skolotājam Li Hundži laimīgu ķīniešu Jauno gadu

2017. gada 15. janvārī apmēram tūkstotis Faluņgun praktizētāju pulcējās Brīvības laukumā Taipejā, lai novēlētu Skolotājam Li Hundži laimīgu ķīniešu Jauno gadu.

Faluņgun praktizētāji pulcējas Brīvības laukumā Taipejā.

Svinību programmā ietilpa Tiaņ Guo maršējošā orķestra uzstāšanās, dzejas lasījumi no grāmatas „Hun Jiņ” un deju priekšnesumi jauno praktizētāju izpildījumā. Paužot pateicību un cieņu Skolotājam Li, praktizētāji izpildīja arī dažas dziesmas. Pēc tam pasākuma dalībnieki visi kopā izpildīja piecus Faluņgun prakses vingrojumus, kas bija svinīgs un grandiozs skats.

Mazie Faluņgun praktizētāji lasa dzeju.

Apmēram tūkstotis Faluņgun praktizētāju kopā izpilda vingrojumus.

“Jūs patiešām esat lieliski!”

Taipejas iedzīvotājs Liu kungs pastāstīja praktizētājam, ka redzējis Faluņgun praktizētājus Taivānā un arī ārzemēs, kur vērojis viņu aktivitātes, informējot sabiedrību par vajāšanu Ķīnā. Viņš pastāstīja, ka šie praktizētāji bijuši no dažādām valstīm un visi kopā piedalījušies pasākumos gan karstā saulē, gan lietū – cerībā apturēt represijas. Liu kungs, pacēlis augšup īkšķi, izsaucās: „Jūs patiešām esat lieliski!”

Praktizētāju rīkotais pasākums piesaistīja Dienvidkorejas tūristu grupas uzmanību. Praktizētāji iedeva viņiem Faluņgun informatīvās brošūras un papīra lotosa ziediņus. Daži no šīs grupas ļoti ieinteresējās par praksi un gribēja zināt, kur viņi var apmeklēt nodarbības, kad atgriezīsies mājās.

Liņas kundzes mazmeita kādam praktizētājam pastāstīja, ka vecmāmiņa nepraktizē tikai tādēļ, ka baidījusies, ka viņas protēze traucēs izpildīt vingrojumus. Pēc tam, kad praktizētājs bija viņai izskaidrojis, ka tam nav nekādas nozīmes, viņa bija ļoti priecīga un vēlējās pievienoties Faluņgun nodarbību grupai.

Aspirante atzīst Faluņgun izcilo efektivitāti

Liņ Dzjajujas kundze.

Liņ Dzjajujas kundze studē mākslas vēsturi. Viņa sacīja: „Darba apjoms ir pamatīgs, un prasības ir augstas. Lai pabeigtu mājasdarbus, studentiem bieži vien nākas strādāt pa naktīm. Viņi brīnās, kā tas iespējams, ka es bez grūtībām paveicu darbu un saglabāju mundrumu.” Visi viņas draugi zina, ka viņa praktizē Faluņgun. Viņas profesors pat griezās pie Liņas kundzes ar lūgumu iemācīt viņam izpildīt Faluņgun vingrojumus.

Liņas kundze sacīja, ka prakse ļauj viņai saglabāt skaidru galvu un racionālu domāšanu. Tādējādi viņa var bez grūtībām paveikt visus mājasdarbus un veiksmīgi strādāt par profesora asistenti.

Kad Liņas kundze mācījās koledžā, viņa pievienojās Tiaņ Guo maršējošajam orķestrim kā bundziniece. Uzstājoties parādēs, viņa ir ievērojusi, ka skatītājus bieži vien piesaista mūzikas izstarotā pozitīvā enerģija, un pēc tam viņi vēlas vairāk uzzināt par Faluņgun un vajāšanu. Viņa atzina, ka tad tas ir brīnišķīgs atalgojums visam šim smagajam darbam.

No augstprātības līdz vispārējai popularitātei

Liao Sjujaņa.

Liao Sjujaņas māte bija guvusi smagu traumu satiksmes negadījumā. Viens no Liao skolotājiem iepazīstināju viņas mammu ar Faluņgun. Redzot, cik ātri mamma atveseļojas pēc traumas, ar Faluņgun sāka nodarboties visi Liao ģimenes locekļi.

Liao pastāstīja, ka agrāk bijusi visai izlutināta meitene, kas bieži vien dusmojusies par sīkumiem. Sākusi praktizēt Faluņgun, viņa iemācījusies būt uzmanīga pret apkārtējiem un, nonākot konfliktsituācijā, meklēt trūkumus sevī. Tagad viņa patīk klasesbiedriem, un viņai ar visiem ir draudzīgas attiecības. Arī Liao veselības stāvoklis ir ievērojami uzlabojies.

Laimīga ģimene novēl Skolotājam Li laimīgu Jauno gadu

Džuan Biņhuna kungs ar ģimeni.

Džuan Biņhuna kunga tēvs agrāk mēdza visai rupji izturēties pret dēlu. Pēc tam, kad Džuana kunga vecāki pirms daudziem gadiem sāka nodarboties ar Faluņgun, viņi abi atbrīvojās no veselības problēmām. Tēvs pret dēlu sāka izturēties laipni un draudzīgi. Tādējādi Džuana kungam ar tēvu izveidojās lieliskas attiecības, un rezultātā arī viņš sāka nodarboties ar Faluņgun.

Džuana kungs ir ķīniešu medicīnas ārsts, un pēc kārtējās akupunktūras procedūras veikšanas pacientam viņš iepriekš nereti izjutis fizisku un garīgu diskomfortu. Kopš viņš sāka praktizēt Faluņgun, šādi simptomi vairs nav parādījušies.

Lai gan Džuana kunga dzīvesbiedre nav Faluņgun praktizētāja, viņa atbalsta vīra ticību un māca viņu abas meitas dzīvot saskaņā ar „Īstenības Labestības Pacietības” principu. Viņa atzīmēja: „Salīdzinot ar citiem bērniem, manējie ir disciplinētāki un uzmanīgāki pret apkārtējiem. Viņi ļoti ātri visu uztver, kas krietni vien atvieglo man audzināšanas darbu.”


Avots: Falun Gong Practitioners in Northern Taiwan Wish Master Li Hongzhi a Happy Chinese New Year

Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.