Faluņ Dafa praktizētāji piedalās Laternu festivālā Taivānā

Laternu festivāls Taivānā, kuru TV kanāls Discovery nosaucis par vienu no „brīnišķīgākajiem festivāliem pasaulē”, norisinājās Juņliņā no 11. līdz 19. februārim. Tiek lēsts, ka šo starptautisko pasākumu apmeklējuši vairāk nekā 20 miljoni cilvēku. Daudzus no skatītājiem sajūsmināja Faluņ Dafa praktizētāju milzīgā slīdošā platforma – kuģis.

2017. gada 11. februārī Faluņ Dafa kuģis piedalās Laternu festivālā Juņliņā.

„Labestība, kas mums visiem jātur dārga”

Taivānas Faluņ Dafa asociācijas prezidents Čan Čin-hva pastāstīja, ka pirmajā dienā uz kuģa klāja uzkāpuši apmēram 10 000 cilvēku. Turklāt praktizētāji izpildījuši priekšnesumus ar gurnu bungām un dziedājuši kora dziesmas. Daži praktizētāju bērni izpildīja dejas.

Vakarā kuģis atmirdzēja spožās krāsās.

Bijušais likumdevēju palātas loceklis Li Min-Sjans atzīmēja: „Tas izskatās vienreizēji. Ne tikai tā milzīgie apmēri vai spožās gaismas, – itin viss ir brīnišķīgs.” Uzzinājis par nežēlīgo vajāšanu, ko kontinentālajā Ķīnā pret Faluņgun izvērsis komunistiskais režīms, Li kungs sacīja, ka apbrīno praktizētājus par viņu drosmi un neatlaidību.

„Šo praktizētāju miermīlīgā daba un iekšējais spēks atspoguļo mūsu tradicionālās vērtības – to, kas balstīts uz labestību, kas mums visiem jātur dārga,” viņš piebilda.

Juņliņas apgabala Padomes loceklis Liņ Dzjaņ-huns piekrita Li kunga teiktajam un atzīmēja, ka praktizētāju aktivitātes un viņu kuģis akcentē „Īstenības, Labestības, Pacietības” principus. Viņš izteica cerību, ka vēl vairāk cilvēku spēs sekot šiem principiem, jo tie dod lielu labumu sabiedrībai.”

Iesakņojies sabiedrībā

Juņliņas apgabala Padomes loceklis Cai Jue-ru pateicas praktizētājiem par viņu centieniem.

Kāds cits apgabala padomes loceklis Cai Jue-ru atzīmēja, ka viņam patīk pozitīvā enerģija, ko izstaro kuģis. Viņš sacīja, ka Faluņ Dafa praktizētāji rāda labu piemēru, kā aizstāvēt savu taisno ticību un nepadoties spiedienam.

Cai kungs arī pateicās praktizētājiem par viņu centieniem Fei Tiaņ mākslas akadēmijas (Taivānas filiāles) atklāšanā Juņliņas apgabalā. Šajā sakarā Tai kungs atzīmēja: „Viņiem būs būtiska loma izglītības līmeņa paaugstināšanā tradicionālās kultūras un mākslas jomā, un viņi labi sadarbosies ar sabiedrību.”

Ārsts dr. Hou sacīja, ka jau iepriekš bija dzirdējis par vajāšanu Ķīnā, tai skaitā par ieslodzīto praktizētāju nogalināšanu orgānu dēļ. „Tas nav ētiski un pārkāpj cilvēka pamattiesības,” viņš teica.


Avots: Falun Dafa Practitioners Join Taiwan Lantern Festival

Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.