Vairāk nekā 6000 Faluņgun praktizētāju Taipejā demonstrē vingrojumus

2017. gada 25. novembrī, pirms gadskārtējās Faluņgun pieredzes apmaiņas konferences Taivānā, 6400 praktizētāju Brīvības laukumā Taipejā piedalījās plaša mēroga pasākumā. Pasākuma dalībnieki demonstrēja prakses vingrojumus un iepazīstināja ar seno, no Ķīnas nākušo sevis pilnveidošanas praksi tūristus no visas pasaules.

Uzraksts uz plakāta „Faluņ Dafa ir brīnišķīgs!”

Uzraksts uz plakāta „Paldies, Skolotāj!”

Ķīniešu tūristi izstājas no komunistiskās partijas

Tūristi no Ķīnas apskata Faluņgun stendus.

Viens no pasākuma mērķiem bija informēt sabiedrību par Faluņgun vajāšanu Ķīnā, kā arī atmaskot komunistiskās partijas vardarbības pilno vēsturi. Jo īpaši svarīgi bija darīt to zināmu tūristiem no Ķīnas, kuriem kontinentālajā Ķīnā šāda infromācija nav pieejama cenzūras dēļ.

Ķīniešu izcelsmes tūrists no ASV – Lu kungs – nespēja izprast, kādēļ praktizētāji cenšas pārliecināt cilvēkus izstāties no partijas. Taču, uzzinājis patiesību par nežēlīgo vajāšanu, viņš jutās dziļi aizkustināts. Nu viņš vairs nevēlējās būt partijas biedrs, un priecājās par iespēju oficiāli atteikties no dalības tajā.

Daudzi tūristi no Ķīnas fotografēja un uzņēma video praktizētāju rīkoto pasākumu, daudzi pieņēma informatīvos materiālus.

Ārzemju tūrists: „Pasākums nes mieru, brīvību un skaistumu”

Inženieris Lukas Silva slavēja vingrojumu demonstrāciju ar vārdiem: „Tas ir brīnišķīgi. Nekad vēl nebiju redzējis tik plaša mēroga pasākumu, kas noritētu tik disciplinēti. Tas ir ārkārtīgi neparasti, un lieliski parāda, kas ir Faluņgun.”

„Nekas nevar būt brīnišķīgāks par brīvību. Šodienas pasākums šādā mierpilnā veidā runā par miermīlīgo pretošanos. Tas ir brīnišķīgi.”

Sabīne Džeikoba no ASV bija priecīga, satiekot Faluņgun Taivānā. Viņa sacīja: „Vārda un ticības brīvība ir valsts pamats. Man prieks redzēt, ka Taivānā Faluņgun bauda brīvību. Jums vajadzētu ar to lepoties.”

Arī Sabīnes dzīvesbiedru saviļņoja praktizētāju centieni. Viņš atzīmēja: „Cilvēkiem ir tiesības zināt patiesību. Viņiem jābūt iespējai brīvi dalīties ar informāciju. Cilvēkiem ir svarīgi zināt, kas patiesībā ir Faluņgun. Tad viņiem būs iespēja pašiem izlemt, kas ir labs un kas slikts.”

Sterns atbalsta savu dzīvesbiedri, kura praktizē Faluņgun.

Sterna sieva praktizē Faluņgun. Viņš pauda savu atbalstu viņai, sakot: „Lai gan mana ticība atšķiras no sievas pārliecības, es viņu atbalstu un apbrīnoju viņas centienus pastāstīt cilvēkiem par to, kas patiesībā ir Faluņgun. Es bieži saku saviem bērniem, ka brīvība netiek dota par velti. Cilvēkam par to jācīnās. Tev jābūt nelokāmam, tev jāspēj to aizstāvēt, tev pat jābūt gatavam ziedot tai savu dzīvību. Ja vēlies būt brīvs, tev par to jācīnās.”

„Ikviens vēlas brīvību. Es ticu tam, ka komunistiskā partija drīz vien sabruks,” viņš piebilda.

„Īstenība Labestība Pacietība” dod cilvēkiem cerību

Profesors Čong Ki Te no Dienvidkorejas praktizē Faluņgun ja 17 gadus. Viņš teica: „Faluņgun palīdzējis man atbrīvoties no daudziem kaitīgiem ieradumiem. Tas devis man arī skaidru prātu zinātnisko pētījumu veikšanai. Un kas vēl svarīgāk, tas māca, kādēļ cilvēka dzīvē vissvarīgākā ir viņa tikumība.”

Profesors Čongs izteica cerību, ka šis pasākums palīdzēs cilvēkiem ieraudzīt Faluņgun skaistumu.

Kārena Danskomba no Austrālijas pastāstīja, ka pasākuma laikā izjutusi visapkārt spēcīgu enerģijas lauku. Pirms sākusi praktizēt Faluņgun, Kārena jutusies iztukšota un nomākta. Viņa sacīja: „Faluņ Dafa māca man kā dzīvot, kā būt labam cilvēkam un kāda ir dzīves patiesā jēga.”

Arī Kārena piedalījās šajā plaša mēroga kolektīvajā pasākumā, lai izteiktu savu pateicību Faluņgun dibinātājam Skolotājam Li Hundži.

Pasākuma noslēgumā dalībnieki pateicās Skolotājam Li Hundži par to, ka Skolotājs vienmēr palīdz un vada viņus pilnveidošanās ceļā. Praktizētāji novēlēja Skolotājam Li laimīgu Jauno gadu.


Avots: Over 6,000 Falun Gong Practitioners Demonstrate the Exercises in Taipei

Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.