Faluņgun labvēlīgā ietekme: Akadēmiķi (2.daļa)

Kad 1999. gadā Faluņgun Ķīnā tika aizliegts, to praktizēja desmitiem miljoni cilvēku no visiem sabiedrības slāņiem. Šajā rakstā mēs pastāstīsim par trīs profesoriem, un par to, kā viņiem izdevās saglabāt savu ticību 19 gadus ilgās vajāšanas laikā.

Šis raksts ir 1. daļas turpinājums.

Pekinas Galvaspilsētas Pedagoģijas universitātes profesore izskatās daudz jaunāka par saviem gadiem

Pekinas Galvaspilsētas Pedagoģijas universitātes profesore Cao Šufeņas kundze sāka praktizēt Faluņgun 1994. gada jūlijā. Divus mēnešus vēlāk viņai vairs nebija vajadzīgas stiprās (+3,0) lasīšanas brilles. Viņas redze uzlabojās līdz 20/13 kreisajā acī un 20/16 labajā acī – Cao kundze varēja redzēt vēl labāk nekā viņas mazmeita.

Profesore Cao, kurai toreiz bija 66 gadi, piedzīvoja vēl kādu brīnišķīgu pārmaiņu – neilgi pēc prakses uzsākšanas viņai no sejas pazuda visas grumbiņas. Āda kļuva gluda un seja staroja. Neskatoties uz to, ka 87 gadu vecumā viņas mati bija kļuvuši balti, viņas izskats gandrīz nav mainījies.

Lielākajai daļai cilvēku attīstās vecuma tālredzība, tāpat kā profesorei Cao. Taču pēc divus mēnešus ilgas Faluņgun praktizēšanas viņa atkal varēja redzēt tuvumā bez brillēm. Mūsdienu medicīna vecuma tālredzību nevar izārstēt, bet starp Faluņgun praktizētājiem tas nav nekas neparasts, ka lasīšanas brilles kļūst nevajadzīgas.

Daudzi praktizētāji ir piedzīvojuši, ka sākot praktizēt Faluņgun, viņu redze uzlabojas. Daudzi ir izārstējušies no tuvredzības. Kādai 60 gadus vecai praktizētājai vecuma tālredzība sāka attīstīties 40 gadu vecumā. Pa to laiku viņa bija jau nomainījusi trīs briļļu pārus. Drīz pēc tam, kad viņa sāka praktizēt Faluņgun, redze kļuva normāla.

Profesore un viņas vīrs atgūst veselību

Van Džuhunas kundze, bijusī Elektronikas un tehnoloģiju universitātes docente Čendu pilsētā, Sičuanas provincē, tagad dzīvo Boisisitijā, Aidaho štatā. Agrāk viņa cieta no hroniskas dizentērijas, caurejas, reimatisma un sāpēm aknās, liesā un kuņģī. Ziemā Vanas kundze nevarēja normāli gulēt, jo viņai sāpēja rokas.

Vairāk nekā 20 gadus viņa bija lietojusi daudz zāļu. Viņas vīrs He Džencjuaņs, mācoties vidusskolā, saslima ar šistosomiāzi (parazitāra infekcija), kas izraisīja aknu un liesas iekaisumu. 1965. gadā, cirozes dēļ, daļa no viņa aknām tika izoperēta. Kopumā viņa veselība bija slikta un abu laulāto dzīve bija ciešanu pilna.

Par laimi Vanas kundze un He kungs 1996. gada maijā sāka praktizēt Faluņgun. He kungam pazuda sāpes aknās un vājums. Arī Vanas kundze izveseļojās. Viņi sekoja Faluņgun vadošajam principam "Īstenība Labestība Pacietība" un centās kļūt par labākiem cilvēkiem. Viņi juta, ka dzīve ir ieguvusi citu jēgu.

Pēc tam, kad Ķīnas komunistiskā partija 1999. gada 20. jūlijā uzsāka Faluņgun vajāšanu, viņu dzīvesvieta tika divreiz pārmeklēta. Vanas kundzi aizturēja uz 13 dienām un ieslodzījumā 160 dienas pakļāva "smadzeņu skalošanas" sesijām.

Atceroties šo laiku, viņai radušās aizdomas, ka "smadzeņu skalošanas" centrā viņa divas reizes tikusi saindēta. Pēc "ofisa 610" (partijas organizācija, kas kontrolē Faluņgun vajāšanu) izdarītā spiediena, darba devējs atlaida viņas vīru no darba.

Visbeidzot, viņi devās pie savas meitas Amerikas Savienotajās Valstīs. Lai gan viņiem nācās pamest savas mājas, tagad laulātie var praktizēt Faluņgun, neraizējoties par personīgo drošību.

Laulāto pāris iegūst dzīves jēgu

Dzjiliņas universitātes docenti Sun Čaosja un viņas vīru Van Juedzjaņu, tās pašas universitātes bijušo pasniedzēju, aizkustināja Faluņgun dziļie principi. Viņi sāka praktizēt, kad bija veselīgi, jauni universitātes absolventi, un Faluņgun Ķīnā bija ļoti populārs.

Vana kungs sāka praktizēt 1996. gada aprīlī, kad mācījās Dzjiliņas universitātes Matemātikas fakultātes pēdējā kursā. Noskatījies Skolotāja Li video lekcijas, viņš sajuta, ka atradis atbildes uz jautājumiem, kas mocījuši viņu visu mūžu. Ieguvis jaunu pasaules skatījumu viņš sajuta, ka tagad saprot, kāpēc cilvēki cieš grūtības, un kāpēc ir svarīgi mierīgi izturēties pret slavu un personīgajām interesēm.

Sunas kundze tajā laikā studēja Ziemeļaustrumu Pedagoģiskās universitātes Bioloģijas fakultātes pēdējā kursā. Redzot, ka pēc Faluņgun praktizēšanas uzsākšanas Vana kungs kļuvis atvērtāks un uzmanīgāks, viņu pārņēma ziņkāre, kas mudināja uzzināt vairāk par praksi.

Viņa parunāja ar praktizētājiem vingrojumu kolektīvās izpildes vietā un uzzināja, ka Faluņgun māca cilvēkiem dzīvot saskaņā ar "Īstenības Labestības Pacietības" principu, meklēt sevī konfliktu laikā, uzlabot savu morālo standartu un būt nesavtīgiem.

Viņa bija pārsteigta, ka pasaulē, kurā nauda un materiālās vērtības ir vissvarīgākās, Faluņgun ir kā tīra zeme. Viņa par to interesējās un domāja vairāk nekā gadu un 1997. gada jūlijā sāka praktizēt Faluņgun.

Redzot pozitīvās pārmaiņas abos jaunajos cilvēkos, Vana un Sunas mātes arī drīzumā apguva Faluņgun. Daudzus gadus Vana kunga mātei bija astma un sirds slimība. Sunas kundzes māti gadiem ilgi mocīja reimatoīdais artrīts un sirds slimība. Viņas abas daudz cieta. Neilgi pēc tam, kad viņas 1997. gadā sāka praktizēt Faluņgun, slimības izzuda, un viņas kļuva veselas.

Situācijas vēsture

Ķīnā Faluņgun prakse sāka izplatīties 1992. gadā. Drīz vien aptuveni 100 miljoni cilvēku visā valstī sāka to praktizēt, piedzīvojot veselības stāvokļa un rakstura uzlabošanos. Bijušais Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) līderis Dzjan Dzemiņs uztvēra garīgās prakses arvien pieaugošo popularitāti kā draudus ĶKP ateistiskajai ideoloģijai un 1999. gada 20. jūlijā izdeva rīkojumu aizliegt Faluņgun.

Pēdējo 18 gadu ilgo vajāšanu laikā Minghui.org interneta mājas lapa ir apstiprinājusi tūkstošiem Faluņgun praktizētāju nāvi; tiek uzskatīts, ka faktiskais skaits ir daudz lielāks. Vēl vairāk praktizētāju savas ticības dēļ tikuši ieslodzīti cietumos un pakļauti spīdzināšanai. Pierādījumi liecina – orgānu transplantācijas nozares vajadzībām ĶKP izņem orgānus aizturētajiem praktizētājiem, kuri šajā procesā tiek nogalināti.

Saskaņā ar Dzjana personīgo rīkojumu, ĶKP izveidoja "ofisu 610" – ārpus likuma ietvariem pastāvošu drošības organizāciju ar tiesībām ignorēt milicijas un tiesu sistēmas, un kuras vienīgā funkcija ir īstenot Faluņgun vajāšanu.

Saistīti raksti:

Faluņgun praktizētāji, kuri iesnieguši pret Dzjan Dzemiņu kriminālsūdzības, un kuru kopijas tika saņemtas Minghui.org mājaslapā 2015. gada 26.-27. jūnijā (angļu valodā).

Pensionēta profesore Boisisitijā, Aidaho štatā iesniedz prasību pret bijušo Ķīnas diktatoru par nelikumīgu aizturēšanu, un fizisku vardarbību, ko viņa pārcietusi Ķīnā (angļu valodā).

Faluņgun praktizētāji, kuri iesnieguši pret Dzjan Dzemiņu kriminālsūdzību, un kuru kopijas tika saņemtas Minghui.org mājaslapā 2015. gada 28. jūnijā (angļu valodā).

Arestēti izglītoti laulātie no Dzjiļinas universitātes (angļu valodā).


Raksts ķīniešu valodā

Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.