Ņujorka: Faluņgun praktizētāju parāde iedvesmo 400 ķīniešus izstāties no komunistiskās partijas

Faluņgun praktizētāju parāde Astotajā avēnijā Bruklinā pagājušajā svētdienā demonstrēja šīs senās dvēseles un ķermeņa pilnveidošanas prakses miermīlīgo būtību trešās lielākās ķīniešu kopienas iedzīvotājiem Ņujorkā.

Uzzinājuši par partijas nežēlību pret Faluņgun un citām grupām, vairāk nekā 400 ķīnieši izvēlējās izstāties no komunistiskās partijas un ar to saistītajām organizācijām.

Faluņgun praktizētāju parāde Bruklinā.

Ar Tiaņ Guo maršējošo orķestri vadībā, gājiens, kurš atspoguļoja trīs galvenās tēmas: "Faluņ Dafa ir brīnišķīgs!", "Izbeigt vajāšanas!" un "Izstājies no komunistiskās partijas gaišai nākotnei!", piesaistīja daudzu ķīniešu uzmanību.

Vietējā iedzīvotāja Li Sjanas kundze bija aizkustināta līdz asarām.

"Šī grupa ir lieliska. Pat šādā aukstā dienā viņi cenšas palīdzēt ķīniešiem uzzināt patiesību par komunistisko partiju," Li kundze sacīja. "Faluņgun mācība "Īstenība Labestība Pacietība" ir lieliska. Es pati vēlos to praktizēt."

Li kundze piebilda: "Komunistiskā partija nesusi Ķīnai visdažādākās nelaimes. Viņi pat mēģina kontrolēt ķīniešus ārvalstīs caur savām vēstniecībām un konsulātiem." Viņa sacīja, ka daudz uzzinājusi par partijas vēsturi, lasot "Deviņus komentārus par komunistisko partiju" un laikrakstu "Epoch Times".

Jujas kundze dzīvo Astotajā avēnijā, un šī bija pirmā reize, kad viņa redzēja Faluņgun parādi. Viņa bija pārsteigta, ka tik daudzi cilvēki praktizē Faluņgun.

"Parāde ir ļoti aizkustinoša," viņa teica, "es gandrīz sāku raudāt."

Visvairāk viņu uzrunāja plakāts "Saukt Dzjan Dzemiņu pie atbildības". Dzjans ir komunistiskās partijas bijušais vadītājs. Pēdējo trīs gadu laikā vairāk nekā 200 000 praktizētāji Ķīnā un ārvalstīs ir iesnieguši tiesā prasības pret Dzjanu par to, ka viņš personīgi uzsāka un vadīja Faluņgun vajāšanu.

Jujas kundze pastāstīja, ka komunistiskā partija spīdzināja un nomocīja līdz nāvei viņas vecmāmiņu un tanti.

Jujas kundze norādīja uz parādē nestajām fotogrāfijām, kas atspoguļoja Faluņgun praktizētāju vajāšanu Ķīnā, un teica: "Arī mans tēvocis Ķīnā tika nežēlīgi spīdzināts. Redzot šīs fotogrāfijas, man tiešām gribas raudāt. Partija ir pret cilvēci," viņa teica. "Es bieži saku cilvēkiem, ka mīlēt Ķīnu nav tas pats, kas mīlēt partiju. Partija ir novedusi nāvē tik daudz cilvēku. Nostāšanās pret partiju ir patiess patriotisms."

Gājiena laikā praktizētāji piedāvāja cilvēkiem informatīvos materiālus un runāja ar skatītājiem. Daži teica, ka viņi jau ir izstājušies no partijas, un daudzi izmantoja iespēju, lai oficiāli paziņotu par izstāšanos no partijas un ar to saistītajām organizācijām.

Redzot pūķa deju, divi jauni ķīnieši pacēla gaisā īkšķus, sakot: "Pārsteidzoši! Mēs esam lepni par jums!"

Pasākuma laikā 45 ķīnieši izstājās no komunistiskās partijas, 124 cilvēki no komunistiskās jaunatnes līgas un 250 no jaunajiem pionieriem.


Avots: New York: Falun Gong March Inspires 400 Chinese to Renounce the Communist Party

Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.