Faluņ Dafa praktizētāji no piecām Rietumeiropas valstīm ar cieņu vēl Skolotājam Li Hundži Li laimīgu Jauno gadu!

Atzīmējot Jauno 2019. gadu, Faluņ Dafa praktizētāji no daudzām Eiropas valstīm nosūtīja apsveikumus un pašu gatavotas kartītes uz Minghui.org mājas lapu, tādējādi paužot pateicību Skolotājam Li par žēlsirdīgo glābšanu. Viņi arī pauda cerību, ka Jaunajā gadā spēs atbilst Skolotāja prasībām, turēs dārgu iespēju pilnveidoties, centīsies uzcītīgi un stabili pilnveidoties un glābs vēl vairāk cilvēku!

Jaungada apsveikumus Skolotājam Li nosūtīja praktizētāji no sekojošām Rietumeiropas valstīm: Īrijas, Nīderlandes, Beļģijas, Austrijas un Šveices, kā arī Eiropas Tiaņ Guo maršējošā orķestra dalībnieki.

Apsveikums Skolotājam no Eiropas Tiaņ Guo maršējošā orķestra dalībniekiem.

Apsveikums Skolotājam no praktizētājiem Nīderlandē.

Apsveikums Skolotājam no praktizētājiem Beļģijā.

Apsveikums Skolotājam no franciski runājošajiem praktizētājiem Šveicē.

Apsveikums Skolotājam no praktizētājiem Šveicē.

Apsveikums Skolotājam no praktizētājiem Īrijā.

Apsveikums Skolotājam no praktizētājiem Austrijā.

Apsveikums Skolotājam Li no praktizētājiem Zalcburgā, Vācijā.

Apsveikumi Skolotājam tika saņemti arī no gados vecāka praktizētāja Delftā, Nīderlandē, un ķīniešu praktizētājam, mātes un meitas, kuras dzīvo Nīderlandē.


Avots: Falun Dafa Practitioners from Five Countries in Western Europe Respectfully Wish Master Li Hongzhi a Happy New Year


Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.