Ņūkāsla, Lielbritānija: „Pasaulei vajadzīgs Faluņgun”

Faluņgun praktizētāju grupa 2019. gada 6. janvārī Ņūkāslā pie Tainas rīkoja aktivitātes pilsētas centrā, lai iepazīstinātu ar Faluņ Dafa un stāstītu par Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) īstenoto prakses vajāšanu Ķīnā. Garāmgājēji bija ļoti atsaucīgi, un daudzi cilvēki parakstīja petīciju, lai palīdzētu pārtraukt vajāšanu.

Pasākumā Ņūkāslā pie Tainas Faluņgun praktizētāja stāsta par orgānu piespiedu izņemšanu Ķīnā.

Pie Greja pieminekļa praktizētāji demonstrē vingrojumus.

Parakstu vākšana, lai apturētu orgānu piespiedu izņemšanu Ķīnā.

Daudzi garāmgājēji apstājās, lai parunātu ar pasākuma dalībniekiem un izlasītu informatīvos plakātus. Uzzinot par orgānu izņemšanas noziegumiem, lielākā daļa cilvēku parakstīja petīciju. Daudzi vietējie iedzīvotāji stingri nosodīja vajāšanu, it īpaši ĶKP valsts sankcionēto orgānu izņemšanu dzīviem Faluņgun praktizētājiem. Vairāki pauda interesi par Faluņgun un lūdza informāciju par vietējām prakses nodarbību vietām.

Pols, treneris no Londonas dienvidu daļas, kurš apstājās, lai parakstītu petīciju, teica, ka Ķīnas valdības izvērstā Faluņgun vajāšana ir apkaunojoša. Viņš sacīja: „Es ceru, ka šīs vajāšanas nekavējoties beigsies. Kā gan tik briesmīgs noziegums var ilgt gandrīz 20 gadus, pie tam vēl mūsu gadsimtā? Mums šo problēmu būtu jāuzskata par galveno prioritāti!”

„Pasaulei ir vajadzīgs Faluņgun!”

Ņūkāslas iedzīvotāja Filipa vēroja Faluņgun vingrojumu demonstrāciju un teica, ka apbrīno mieru, kas nāk no praktizētāju kustībām. Filipa atzīmēja, ka praktizētāju mierīgā enerģija likusi viņai justies patiesi mierīgai un laimīgai. Filipa piebilda, ka viņu saista Faluņgun, un viņa jūt – ja visi uzzinātu par Faluņgun meditāciju, tas varētu palīdzēt dziedināt pasauli, panākt mieru un harmoniju. „Pasaulei vajadzīgs Faluņgun!” teica Filipa.


Avots: Newcastle, UK: “The World Needs Falun Gong”

Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.