Lielbritānija: Faluņgun pasākumā Londonā spāņu tūriste saka – vēlos būt kā Faluņgun praktizētāji

Neskatoties uz auksto laiku, Faluņgun praktizētāji Londonā nedēļas nogalēs turpina rīkot pasākumus, informējot cilvēkus par to, ka Ķīnas komunistiskā partija (ĶKP) joprojām nav pārtraukusi Faluņgun vajāšanu.

2019. gada 2. februārī viņi Trafalgaras laukumā izplatīja brošūras, demonstrēja vingrojumus un vāca parakstus petīcijai ar aicinājumu izbeigt vajāšanu. Garāmgājēji reaģēja pozitīvi un vairāki apstājās, lai iemācītos Faluņgun vingrojumus.

Praktizētāji Trafalgaras laukumā informē garāmgājējus par Faluņgun.

Hannai bija interesenti uzzināt vairāk par Faluņgun.

Uzzinājusi par vajāšanām, londoniete Hanna parakstīja petīciju ar prasību izbeigt zvērības. Viņa bija sašutusi par ĶKP noziedzīgo rīcību, un jo īpaši par orgānu piespiedu izņemšanu dzīviem praktizētājiem.

Hanna stāstīja, ka pirms trim mēnešiem kāds draugs, kurš bija iemācījies vingrojumus Reģenta parkā, pastāstījis viņai par Faluņgun Viņa teica, ka runājot ar praktizētājiem, jūtot no viņiem nākošo mierīgo un pozitīvo enerģiju, un Faluņgun vadošais princips "Īstenība Labestība Pacietība" rod dziļu atbalsi viņas sirdī.

"Ļoti pamatīgi! Atmodinoši! Mēs dzīvojam ļoti rosīgā pasaulē. Cilvēkiem ir daudz rūpju, bet mums ir iespēja gūt iekšējo mieru. Faluņgun rāda mums uz patiesi svarīgām lietām dzīvē," viņa teica.

Džulita un Sāra, divas māsas no Spānijas, paraksta petīciju, lai nosodītu ĶKP izvērsto vajāšanu.

Šī bija pirmā reize, kad Džulita un Sāra no Spānijas dzirdēja par Faluņgun. Staigājot pa Londonu, viņas apstājās, lai noskatītos Faluņgun vingrojumu demonstrāciju un parakstīja petīciju. Uzzinot, kā ši miermīlīgā prakse tiek vajāta, viņas bija apbēdinātas. Visvairāk viņas uztrauca valsts sankcionētā piespiedu orgānu izņemšana.

Džulitu pārsteidza praktizētāju koncentrācija meditācijas laikā. Viņa teica: "Es vēlot būt kā viņi." Abas māsas teica, ka atgriežoties mājās, sameklēs vairāk informācijas par Faluņgun.


Avots: UK: At Falun Gong Activities in London, Spanish Tourist 'Wants to Be Like Falun Gong Practitioners!'


Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.