“Komunismam jātiek likvidētam” – Londonā atbalsta Faluņgun aktivitātes

Faluņgun praktizētāji Londonā bieži rīko pasākumus iepretim Britu muzejam, lai iepazīstinātu ar šo seno garīgo praksi un informētu cilvēkus par Faluņgun vajāšanu Ķīnā.

2019. gada 13. februāra pēcpusdienā praktizētāji izplatīja informatīvos materiālus, demonstrēja vingrojumus un vāca parakstus zem petīcijas ar aicinājumu pārtraukt komunistiskā režīma īstenoto vajāšanu.

Kamēr praktizētāji demonstrēja vingrojumus, daudzi cilvēki apstājās, lai uzzinātu vairāk.

Uzzinājuši par orgānu izņemšanas noziegumiem, kam pakļauti dzīvi praktizētāji, daudzi cilvēki bija satriekti un parakstīja petīciju.

Kad divas sievietes iznāca no muzeja, viņas apstājās, lai izlasītu informāciju par orgānu izņemšanu. Kad petīcija bija parakstīta, viena no viņām teica: “Mēs nedrīkstam pieļaut, ka tādas lietas notiek! Tas ir jāpārtrauc!”

Kāds vīrs ar sievu teica, ka ir strādājuši Ķīnā un personīgi redzējuši vajāšanu. Abi varēja lasīt ķīniešu valodā un zināja par cilvēktiesību situācijas pasliktināšanos Ķīnā. Šajā pasākumā viņi uzzināja, ka vairāk nekā 100 miljoni cilvēku ir izstājušies no komunistiskajām organizācijām, un, ka Faluņgun praktizē vairāk nekā 100 pasaules valstīs. Viņi uzdeva daudzus jautājumus par Faluņgun un paņēma informatīvos materiālus ķīniešu valodā.

Centieni apturēt vajāšanu ir pelnījuši mūsu atbalstu

Kāda taivāniete, kas strādājusi Ķīnā, parakstīja petīciju un teica, ka zina par Faluņgun, bet nekad nav gribējusi dzirdēt par vajāšanu. Vēlāk viņa padomāja par to, kā komunistiskais režīms vajā daudzus nevainīgus cilvēkus un grupas, un nolēma, ka viņai būtu jāatbalsta praktizētāju centieni izbeigt vajāšanu. Viņa teica: “Domāju, ka ir svarīgi, lai daudzi cilvēki par to uzzinātu. Tik daudzi cieš no šīs vajāšanas! Tam nevajadzētu notikt!”

Petīciju paraksta Džess no Īrijas.

Džess, bioloģijas students no Īrijas, teica, ka viņu ļoti interesē ar garīgumu saistītas tēmas. Uzzinājis, ka Faluņgun ir sena dvēseles un ķermeņa pilnveidošanas prakse un māca principu “Īstenība Labestība Pacietība”, viņš teica: “Tas ir sirdī. Jūs zināt, tas sakārto tavu prātu, apvalda ego.”

Džess teica, ka Faluņgun vajāšana, ko īsteno komunistiskā partija, ir Ķīnas senās kultūras un gudrības apspiešana. “Ķīna ir sena valsts. Tai ir skaista kultūra, bet ļaunums to sabotē un aplaupa,” viņš teica.

Lai nosodītu vajāšanu, Rodžers un Ketija no ASV parakstīja petīciju.

Socioloģijas profesors no Amerikas Rodžers un viņa sieva Ketija parakstīja petīciju. Rodžers teica, ka zina par to, kā komunistiskais režīms iznīcina tradicionālo kultūru un ticību, un, ka tā ir diktatūra, kas nerūpējas par cilvēkiem. Viņaprāt, plašā mērogā notiekošā orgānu izņemšana ir briesmīgs noziegums pret cilvēci. Viņš teica: “Šādas rīcības dēļ viņi nav pelnījuši, lai viņus sauktu par cilvēkiem. Tā ir traģēdija, noziegums pret cilvēci!”

Viņš teica, ka Faluņgun principi “Īstenība, Labestība, Pacietība” ir svarīgas universālas vērtības, bet orgānu izņemšana ir jāpārtrauc. Rodžers un Ketija novēlēja praktizētājiem veiksmi viņu centienos. Viņi plānoja uzzināt vairāk un paskatīties, ko varētu darīt, lai palīdzētu.

Moriss no Birmingemas paraksta petīciju.

Moriss no Birmingemas tajā dienā bija viens no pēdējiem Britu muzeja apmeklētājiem. Iznācis no muzeja, viņš apstājās, lai izlasītu informāciju uz praktizētāju stendiem. Parakstījis petīciju, viņš teica: “Tā [orgānu izņemšana] ir barbarisks, militarizēts noziegums – līdzīgs nacistu noziegumiem. Ķīniešiem, protams, patīk meditācija. Tā ir daļa no Ķīnas kultūras. To nedrīkst apspiest.”

Viņš teica, ka praktizētāju pretošanās komunistiskā režīma vajāšanai ir cīņa starp labo un ļauno, un taisnīgumam ir jāuzvar. Viņš arī teica, ka starptautiskajai sabiedrībai nevajadzētu lolot ilūzijas par komunistisko partiju, piebilstot, ka komunistiem neinteresē cilvēktiesības. “Viņi samaitā sabiedrību, skalojot cilvēkiem smadzenes. Mums tas ir jāpārtrauc. Komunisms nemainīsies. Tas ir jālikvidē.”


Avots: “Communism Must Be Eliminated”—Falun Gong Activities in London Draw Support

Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.