Arkanzasas Senāta rezolūcija aicina izbeigt vajāšanu un orgānu izņemšanu Faluņgun praktizētājiem Ķīnā

Arkanzasas Senāts 2019. gada 28. februārī vienbalsīgi pieņēma Rezolūciju NR. 14 (Senate Resolution 14), kurā "mudina ASV Kongresu un Arkanzasas štata Kongresa delegāciju strādāt, lai izbeigtu orgānu izņemšanu savas pārliecības dēļ ieslodzītajiem Ķīnas Tautas Republikā".

12. februārī štata senators Bils Sampls (Bill Sample) ar rezolūcijas projektu iepazīstināja 92. Ģenerālās asamblejas dalībniekus. Senāta rezolūcija sekoja Pārstāvju palātas 18. februārī pieņemtajai Rezolūcijai NR.1022.

Senatros Bils Sampls ar Faluņgun praktizētājiem Arkanzasas Senatoru palātā (foto publicēts ar Arkanzasas štata sekretāra laipnu atļauju).

Rezolūcija aicina Ķīnas valdību nekavējoties izbeigt orgānu izņemšanu visiem ieslodzītajiem, nekavējoties pārtraukt šobrīd notiekošo Faluņgun vajāšanu un atbrīvot visus Faluņgun praktizētājus un citus pārliecības dēļ ieslodzītos Ķīnā.

Tā arī aicina ASV Valsts departamentu izmeklēt orgānu transplantācijas praksi Ķīnā, saukt pie atbildības šajā neētiskajā praksē iesaistītās personas, un aizliegt iebraukt Arkanzasā personām, kas piedalījušās šajos pārkāpumos.

Turklāt rezolūcija mudina mediķu aprindas izglītot savus kolēģus un Arkanzasas iedzīvotājus par riskiem, kas saistīti ar ceļošanu uz Ķīnu transplantācijas nolūkos, lai pasargātu viņus no iespējas neapzināti iesaistīties slepkavībā orgānu dēļ.

Senāta Rezolūcijas Nr.14 pilns teksts angliski pieejams šeit.


Avots: Arkansas Senate Resolution Calls for End to Persecution and Organ Harvesting of Falun Gong in China

Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.