Itālija: Kaljāri iedzīvotāji iepazīst Faluņ Dafa

Faluņ Dafa praktizētāji no Sardīnijas salas 2019. gada 24. martā ieradās Kaljāri pilsētā, lai veicinātu sabiedrības informētību par Faluņ Dafa vajāšanu Kīnā. Viņi vēlējās tikties arī ar tiem, kas janvārī notikušajos Faluņ Dafa pasākumos bija izteikuši vēlēšanos mācīties vingrojumus. Šoreiz vēl vairāk cilvēku apstājās, lai uzdotu jautājumus.

Faluņ Dafa praktizētāji demonstrē vingrojumus.

Pasākumā Faluņ Dafa praktizētāji demonstrēja vingrojumus un runāja ar garāmgājējiem. Daudzus cilvēkus piesaistīja mierīgā vingrojumu mūzika, un viņi apstājās, lai izlasītu informāciju uz stendiem.

Praktizētāji dāvināja cilvēkiem arī origami tehnikā izgatavotus lotosa ziedus. Tie, kas izrādīja interesi un vēlējās uzzināt vairāk par šo praksi, varēja iegādāties divas grāmatas – „Faluņgun” un „Džuan Faluņ” – itāļu valodā.

Cilvēki uzdod jautājumus par Faluņ Dafa.

Viena sieviete vēlējās uzzināt vairāk par Faluņ Dafa. Dzirdot, ka praktizētāji Ķīnā tiek vajāti savas ticības dēļ, viņa nekavējoties parakstīja petīciju ar aicinājumu pārtraukt vajāšanu. Viņa izstāstīja arī māsai par to, ko bija uzzinājusi, un aicināja viņu parakstīt petīciju.

Kāds pāris no Brešas pilsētas nesen bija atgriezies no ceļojuma uz Ķīnu. Viņi bija priecīgi tikties ar Faluņ Dafa praktizētājiem no Sardīnijas un uzmanīgi klausījās viņu stāstījumā par vajāšanu Kīnā.

Cits pāris ar deviņus gadus vecu dēlu ilgu laiku bija dzīvojuši Ķīnā. Viņi pastāstīja praktizētājiem, ka ir jau dzirdējuši par vajāšanu. Tomēr viņi bija satriekti, kad uzzināja par orgānu izņemšanu ieslodzītajiem Faluņ Dafa praktizētājiem Ķīnā.

Trīs tūristi no Vācijas lūdza informāciju par Faluņ Dafa. Viena no viņiem, jauna sieviete, pastāstīja, ka viņas tēvs praktizē Faluņ Dafa, un ka arī viņa domā par šo praksi. Viņa sirsnīgi pateicās praktizētājiem un kopā ar saviem draugiem parakstīja petīciju.

Paola ir skolotāja. Vairākums viņas skolēnu ir etniskie ķīnieši. Viņa izrādīja interesi par Faluņ Dafa garīgo aspektu un teica, ka vēlas izlasīt prakses galveno grāmatu „Džuaņ Faluņ”. Viņa arī teica, ka apsvērs iespēju iepazīstināt savus audzēkņus ar Faluņ Dafa.


Avots: Italy: Residents in Cagliari Learn About Falun Dafa

Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.