Toronto: Faluņ Dafa praktizētāji piedalās Starptautiskās rasu diskriminācijas novēršanas dienas pasākumā

Faluņ Dafa praktizētāji no Toronto 2019. gada 7. aprīlī piedalījās Starptautiskās rasu diskriminācijas novēršanas dienas pasākumā. Šajā Jorkas reģionālās policijas pārvaldes rīkotajā pasākumā praktizētāji iepazīstināja ar seno pilnveidošanās praksi Faluņ Dafa.

Jorkas reģionālās policijas pārvaldes darbinieki ar Faluņ Dafa praktizētājiem Starptautiskās rasu diskriminācijas novēršanas dienā. 2019. gada 7. aprīlis.

Šogad bija 17. reize, kad notika šis populārais sabiedriskais pasākums. Jorkas reģionālās policijas pārvaldes priekšnieks Ēriks Džolifs un vairākas ievēlētās amatpersonas no dažādiem valdības līmeņiem piedalījās pasākumā un pauda savu atbalstu.

Atklāšanas runā Ēriks Džolifs teica, ka būt par kanādieti nozīmē cienīt vienam otru, ievērot cilvēktiesības un likumu, dzīvot kopā mierā, būt labvēlīgiem un iecietīgiem. Viņš sacīja, ka Jorkas reģionālā policija ir apņēmusies aizsargāt sabiedrības cilvēktiesības, reliģijas brīvību un rasu vienlīdzību.

Jorkas reģiona policijas priekšnieks Ēriks Džolifs kopā ar Faluņ Dafa praktizētājiem pasākumā.

Priekšnieka vietnieks Robertsons Rouzs kopā ar Faluņ Dafa praktizētājiem Starptautiskajā rasu diskriminācijas novēršanas dienā 2019. gada 7. aprīlī.

Cilvēktiesību aizstāvis Maiks apstājās, lai parunātu ar praktizētājiem. Noklausījies praktizētāju stāstījumu par Faluņ Dafa un Ķīnā notiekošo vajāšanu, viņš uzslavēja jaunos praktizētājus, kas piedalījās šajā pasākumā.

"Tas ir lieliski! Es jūs atbalstu," Maiks teica, "mums būs konstruktīva sadarbība daudzās jomās. Mums jāstrādā kopā, lai aizsargātu cilvēktiesības."

Pirms došanās prom Maiks paspieda praktizētājiem rokas un teica: "Sazināsimies. Mēs drīz tiksimies."

Cilvēktiesību aizstāvis Maiks runā ar Faluņ Dafa praktizētāju.

Daudzi iedzīvotāji nāca pie Faluņ Dafa stendiem, lai uzzinātu vairāk par šo praksi.

Šellija no Ņūmārketas pilsētas ļoti ieinteresējās par praksi un vēlējās mācīties Faluņ Dafa. Viņa lūdza, lai viņai paziņo par gaidāmo deviņu dienu videolekciju ciklu un vingrojumu apmācību.

Kāds ķīnietis pastāstīja, ka esot vairākas reizes ticies ar Faluņ Dafa praktizētājiem. Pēc tam, kad viņš vairāk nekā 20 minūtes bija runājis ar praktizētājiem, viņš pateicās un paņēma informatīvos materiālus, lai varētu uzzināt vairāk par praksi.

Starptautiskajā rasu diskriminācijas izskaušanas dienā, kas norisinājās 2019. gada 7. aprīlī, cilvēki iepazīstas ar Faluņ Dafa.

Avots: Toronto: Falun Dafa Practitioners Participate in International Day for the Elimination of Racial Discrimination


Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.