Mītiņā Vašingtonā aicina izbeigt 20 gadus ilgo Faluņgun vajāšanu Ķīnā

Faluņgun praktizētāji Vašingtonā 2019. gada 14. aprīlī rīkoja mītiņu iepretim Ķīnas vēstniecībai, lai pieminētu vēsturiskās apelācijas Pekinā 20. gadadienu. Mītiņa dalībnieki vairoja sabiedrības informētību un aicināja izbeigt 20 gadus ilgo Faluņgun (saukts arī Faluņ Dafa) vajāšanu Ķīnā.

1999. gada 25. aprīlī aptuveni 10 000 Faluņgun praktizētāju sapulcējās netālu no Valsts padomes Apelāciju biroja Pekinā, lai vērstos pie režīma jautājumā par praktizētāju nepamatotajiem arestiem Tiaņdzjiņā, kas bija notikuši pirms divām dienām. Taču jau pēc trim mēnešiem Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) vadītājs Dzjan Dzjemiņs uzsāka masveida apspiešanu attiecībā uz Faluņgun, kas turpinās līdz pat šai dienai.

2019. gada 14. aprīlī Faluņ Dafa praktizētāji izpilda vingrojumus iepretim Ķīnas vēstniecībai Vašingtonā.

Mītiņi dalībnieku plakāti.

Universālas vērtības

Faluņ Dafa asociācijas pārstāve Ge Miņas kundze mītiņā uzsvēra, ka 1999. gada 25. aprīļa miermīlīgajā apelācijā Pekinā praktizētāji izturējās godprātīgi un cieņpilni.

Vašingtonas Faluņ Dafa asociācijas pārstāve Ge Miņas kundze sacīja, ka principi “Īstenība, Labestība, Pacietība”, kam seko praktizētāji, ir cilvēces tradicionālās vērtības. “Kad Dzjan Dzjemiņs un Ķīnas komunistiskā partija pieņēma lēmumu vajāt Faluņ Dafa, viņi vērsās pret šīm universālajām vērtībām,” viņa teica.

Praktizētājs Džans, kurš 1999. gada 25. aprīlī piedalījās miermīlīgajā apelācijā, sacīja, ka praktizētāji devās uz Pekinu, lai aicinātu valdību atbalstīt viņu principus. “Ir pagājuši gandrīz 20 gadi, un daudzi no mums ir riskējuši ar savām darbavietām, ģimenēm, brīvību vai pat dzīvību, lai nosargātu šos principus. Tas ir tāpēc, ka mēs ticam – taisnība uzvarēs,” viņš teica.

Vēl viena apelācijas aculieciniece Dzenas kundze piebilda: “Pirms 20 gadiem, 1999. gada 25. aprīlī, Faluņgun praktizētāji klusējot demonstrēja pasaulei drosmi un mieru. Pat pēc 20 gadus ilgas, neiedomājami vardarbīgās vajāšanas un nežēlības, praktizētāji, neraugoties uz šo ļaunumu, neatlaidīgi seko savai ticībai, radot gaismu un cerību uz cilvēces nākotni.”

Spīdzināšana un smadzeņu skalošana

Mītiņā uzstājās arī Din Sjaosja kundze. Pirms tika uzsākta Faluņgun vajāšana, viņa bija godalgota angļu valodas skolotāja no Dzjiliņas provinces un provinču līmenī bija atzīta par paraugskolotāju. Tomēr par to, ka praktizēja Faluņ Dafa, viņa četras reizes tika arestēta, ieslodzīta uz septiņiem gadiem, gandrīz divus gadus tika turēta piespiedu darba nometnē un divas reizes ieslodzīta smadzeņu skalošanas centros. Papildus fiziskai un garīgai vardarbībai, viņai nācās pārciest arī atlaišanu no darba viņas ticības dēļ.

Spīdzināšanas metode “izstiepšana”.

Ieslodzījumā Dinas kundze tika spīdzināta. Reiz viņu spīdzināja īpaši nežēlīgā veidā – viņu piesēja pie gultas un izstiepa. “Šādā veidā es tiku spīdzināta gandrīz vienu mēnesi, no 2005. gada jūlija līdz augustam,” viņa atcerējās. “Manas rokas un kājas bija asiņainām un strutainām brūcēm klātas. Taču mani turpināja “stiept” trīs reizes dienā, katru reizi vismaz pusstundu, bet reizēm pat četras reizes dienā.” Dinas kundze teica, ka sāpes bijušas neaprakstāmas, šķitis, it kā visi četri locekļi tiktu rauti ārā no ķermeņa. Sekas jūtamas vēl šodien – viņas rokas ir stīvas un nekustīgas.

Vēl viena mītiņa dalībniece, Jui Dzjinas, kundze turēja rokās savas kolēģes un tuvas draudzenes Jan Sjaohuei fotogrāfiju. Lai atmaskotu komunistiskās partijas melīgo propagandu, Hebejas provinces iedzīvotāja Janas kundze vietējiem iedzīvotājiem stāstīja par Faluņ Dafa. Viņa tika apcietināta 2017. gada janvārī, kad izplatīja Jaunā gada kalendārus ar informāciju par Faluņ Dafa. Pēc tam miliči Janas kundzei vairākkārt draudēja un pārmeklēja viņas māju.

“Kad 2019. gada 8. aprīlī pulksten 23:00 miliči atkal atgriezās, Janas kundze atteicās atvērt durvis. Tā kā milicijas darbinieki sāka lauzt durvis, cenšoties aizbēgt, viņa nokrita no trešā stāva balkona,” sacīja Jujas kundze.

Kritiena rezultātā Janas kundze guva smagas traumas un nomira reanimācijas nodaļā. Viņa bija 55 gadus veca.

Pozitīvas pārmaiņas dzīvē

Bae kundze no Dienvidkorejas ir pateicīga Faluņ Dafa par pozitīvajām izmaiņām viņas dzīvē.

Neskatoties uz vajāšanu Ķīnā, pēdējos gados daudzi cilvēki ir uzzinājuši par Faluņ Dafa un sākuši to praktizēt. 2001. gadā kāds farmaceits pastāstīja Bae kundzei no Dienvidkorejas par praksi un uzdāvināja viņai Falun Dafa galveno grāmatu “Džuaņ Faluņ”.

“Tas bija pārsteidzoši, kad smagās slimības, kas mani gadiem ilgi bija mocījušas, pazuda,” viņa stāstīja. “Un ne tikai tas, “Īstenības Labestības Pacietības” princips ir ļoti vērtīgs. Tas atnesa man laimi un padarīja par labāku cilvēku.”

Dārzniece Linda par praksi uzzināja pirms diviem gadiem. Grāmatā “Džuaņ Faluņ” izklāstītais Likums atstāja uz viņu lielu iespaidu, un viņa sāka sekot grāmatā izklāstītajiem principiem un izpildīt vingrojumus.

“Faluņ Dafa manā dzīvē radīja lielas pārmaiņas, un man ir ļoti laimējies, ka varēju kļūt par praktizētāju,” sacīja Linda.


Avots: Rally in Washington, D.C. Calls to End 20-year Persecution in China


Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.