Rīgā atzīmē Pasaules Faluņ Dafa dienu

Šī gada 11. maijā Faluņgun praktizētāji no visas Latvijas pulcējās Rīgā, lai, tāpat kā praktizētāji visur citur pasaulē, svinētu Pasaules Faluņ Dafa dienu, ko oficiāli atzīmē 13. maijā. Pasākuma dalībnieki iepazīstināja cilvēkus ar brīnišķīgu sevis pilnveidošanas praksi, kas saņēmusi lielu atzinību visā pasaulē.

Viss sākās pirms 27 gadiem Ķīnā, kura tolaik piedzīvoja cjigun uzplaukumu. 1992. gada 13. maijā publiski sevi pieteica jauna cjigun skola – Faluņ Dafa. Šajā dienā Čančuņas pilsētā Meistars Li Hundži pirmo reizi uzsāka savu lekciju kursu, iepazīstinot sabiedrību ar unikālu dvēseles un ķermeņa pilnveidošanas sistēmu. Šobrīd ar Faluņ Dafa nodarbojas vairāk kā 100 miljonu cilvēku vairāk nekā 111 valstīs pasaulē un pozitīvo ietekmi, ko sniedz šī pilnveidošanās prakse, ir sajutuši dažādu profesiju, vecuma un kultūru pārstāvji.

Faluņ Dafa ietver sevī piecus enerģētisku vingrojumu kompleksus, tai skaitā meditāciju, un mācību, kas balstīta uz „Īstenības Labestības Pacietības” principu un izklāstīta daudzās pasaules valodās tulkotajā grāmatā „Džuaņ Faluņ” .

Pasākumā, kas norisinājās Brīvības laukumā pie Bastejkalna, praktizētāji demonstrēja Faluņ Dafa vingrojumus, stāstīja cilvēkiem par praksi un labumu, ko tā sniedz. Turpat darbojās arī pilnveidošanās simbola – lotosa ziedu – izgatavošanas darbnīca, kur gan lieli, gan mazi ar aizrautību mācījās izgatavot no papīra krāsainu lotosa ziediņu, ko paņemt sev līdzi piemiņai par tikšanos ar Faluņ Dafa.

Cilvēki uzzina par Faluņ Dafa.

Vingrojumu demonstrācija.

Lotosa ziediņu izgatavošana.

Šajā dienā tūristu Rīgas centrā bija vairāk nekā vietējo iedzīvotāju, tāpēc par Faluņ Dafa uzzināja arī viesi no ASV, Vācijas, Indijas un Krievijas, kuri ar interesi uzklausīja praktizētāju stāstu par pilnveidošanās pamatprincipu „Īstenība, Labestība, Pacietība”. Lielais vairums no viņiem pēc sarunas bija ļoti pateicīgi un devās prom pacilāti, aizmirsuši par ikdienas steigu un rūpēm.

Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.