Ņujorka: praktizētāji svin Pasaules Faluņ Dafa dienu un pateicas Faluņ Dafa dibinātājam

2019. gada 13. maijs ir 20. gadskārtējā Pasaules Faluņ Dafa diena, kā arī 27. gadadiena kopš sabiedrība tika iepazīstināta ar šo seno garīgo praksi. Praktizētāji no visiem Ņujorkas rajoniem pulcējās Dāga Hammaršelda laukumā (Dag Hammarskjold Plaza) iepretim Apvienoto Nāciju mītnei, lai atzīmētu šo īpašo notikumu un novēlētu Faluņ Dafa dibinātājam, Skolotājam Li Hundži kungam, daudz laimes 68. dzimšanas dienā.

Pasākums sākās ar Tiaņ Guo maršējošā orķestra uzstāšanos, kam sekoja Ziemeļu Mākslas akadēmijas Midltaunā (Ņujorka) studentu priekšnesumi. Jaunieši izpildīja Rietumu klasiskās kompozīcijas, atskaņojot tās solo, ansambļa, vokālā, klavieru un stīgu ansambļa izpildījumā. Vairāki skaņdarbi tika atskaņoti tradicionālo ķīniešu instrumentu izpildījumā. Praktizētāji no Ņujorkas sniedza arī gurnu bungu priekšnesumu.

Par godu šai īpašajai dienai, tika saņemtas vairāk nekā 130 proklamācijas no Ņujorkas štata federālā, valsts, pilsētas un apgabala līmeņa amatpersonām, kuras pateicās Li kungam par sabiedrības iepazīstināšanu ar praksi un praktizētāju lielo ieguldījumu sabiedrībā. Papildus apsveikuma vēstulēm no 10 štata senatoriem, 59 no 62 štata senatoriem parakstīja rezolūciju par godu Pasaules Faluņ Dafa dienai. Vairāk nekā 40 štata likumdevēji arī izdeva proklamācijas un atbalstīja rezolūciju par godu Faluņ Dafa dienai. Olbani pilsētas galva Ketija Šīena (Kathy Sheehan) pasludināja 2019. gada 13. maiju par Pasaules Faluņ Dafa dienu Olbani pilsētā, Ņujorkas štata galvaspilsētā.

Pasaules Faluņ Dafa dienas svinības sākās ar Tiaņ Guo maršējošā orķestra uzstāšanos.

Ziemeļu Mākslas akadēmijas Midltaunā studentu muzikālie priekšnesumi.

Dzīvespriecīgais un enerģiskais bundzinieku priekšnesums.

"Faluņ Dafa ir vislabākais"

Pirms došanās pensijā Žanna Mitčela strādāja par psiholoģi un mākslinieci. Par Faluņ Dafa viņa uzzināja 2003. gadā. Viņa sacīja – tiklīdz sākusi praktizēt, viņa sapratusi, ka Dafa ir kas īpašs. "Es skaidri atceros – tajā brīdī es sapratu, ka tas ir tas, ko biju meklējusi," viņa atminējās.

Gadiem ilgi viņa mocījās ar nervu problēmām, sliktu dūšu, drudzi un biežu saaukstēšanos. Neilgi pēc tam, kad viņa janvārī sāka praktizēt, Žanna pamanīja, ka šīs problēmas ir pazudušas. "Meistars Li izskaidroja dziļus principus tik skaidri, ka tas tiešām saviļņoja manu sirdi," viņa teica. Viņa pārstāja uztraukties, un dzīve kļuva harmoniska. Viņas vīrs arī bija pārsteigts, jo mēneša laikā Žanna bija kļuvusi daudz mierīgāka. Izmaiņas bija milzīgas.

Tā kā viņa zina, ka komunistiskās partijas naida propaganda ir maldinājusi daudzus ķīniešus, Žanna vēlas dalīties savā pieredzē un cer, ka arī viņi varēs atvērt savas sirdis praksei. "Iespēja sastapt un praktizēt Faluņ Dafa ir lielākā veiksme manā dzīvē," paskaidroja Žanna. Viņa ķīniešu valodā sacīja: "Faluņ Dafa ir vislabākais pasaulē!"

Programmatūru izstrādātājs Skots Čins sacīja, ka ir meklējis dzīves jēgu. "Es ieguvu doktora grādu, bet tas neapmierināja manu tieksmi pēc garīguma. Tad es sastapu Faluņ Dafa, kas ir ļoti izglītojošs, bet vienlaikus saprotams un vienkārši apgūstams," viņš sacīja.

Jauna dzīve

Vairāk nekā 60 gadus vecā praktizētāja Li Diaņcjiņa pastāstīja, ka 1995. gadā viņai diagnosticēja hemangiomu. Turklāt viņai bija zarnu problēmas un grūtības ar ēšanu. "Mans svars samazinājās no 60 kilogramiem līdz nedaudz vairāk par 25. Katru dienu es cietu lielas sāpes! Es zaudēju arī lielāko daļu matu," viņa atcerējās.

Reiz, kāda gada jūnijā viņas meita uzzināja par Faluņ Dafa un to, ka cilvēki to praktizē tuvējā parkā. Li kundzes ģimene atveda viņu uz parku. Viņa sacīja, ka, tiklīdz sākusi izpildīt vingrojumus, sajutusi, kā viņu apņem silta enerģija. "Tas bija pirms 24 gadiem. Pēc tam man vairs nevajadzēja apmeklēt ārstus vai lietot zāles," viņa teica.

Šanhajā dzimušajai Li Hundžeņai 1997. gadā izoperēja resnās zarnas vēzi. Viņai bija arī dzemdes miomas un cistas aknās; ārsts teica, ka viņa varētu nodzīvot tikai kādus trīs mēnešus. Pēc tam, kad kaimiņš viņai pastāstīja par Faluņ Dafa, Li kundze sāka to praktizēt. Trīs mēnešu laikā viņa jau spēja ēst, staigāt un pilnībā izveseļojās. "Esmu ļoti pateicīga Skolotājam Li un ceru, ka vēl vairāk cilvēku uzzinās, cik apbrīnojams ir Faluņ Dafa," viņa sacīja.

Garāmgājēji atbalsta praktizētājus

Nirans De Silva no Šrilankas strādā Apvienoto Nāciju Organizācijā un bieži redz praktizētāju aktivitātes. Viņš teica, ka atbalsta Faluņ Dafa un tā principu "Īstenība Labestība Pacietība". Viņš pieņēma informatīvos materiālus un lotosa ziediņus ar piekariņiem sev un savam kolēģim.

Keita ilgu laiku vēroja Dafa dienas aktivitātes un atzīmēja, ka priekšnesumi bijuši lieliski. Viņa sacīja, ka komunistiskā partija ir totalitārs režīms, un ka Faluņ Dafa vajāšana Ķīnā ir nekavējoties jāpārtrauc. "Īstenība, Labestība, Pacietība ir svarīga ikvienam," viņa apstiprināja.

Martins no Čehijas teica, ka ir dzirdējis par Faluņ Dafa, un atbalstīja praktizētāju centienus vairot informētību par vajāšanu Ķīnā. Kad viņš dzirdēja par nežēlīgās vajāšanas apmēriem, tostarp orgānu izņemšanu dzīviem praktizētājiem, viņš sacīja, ka tas ir jāpārtrauc. "Valstī, no kuras es nāku, cilvēkiem komunistiskā režīma laikā nebija cilvēka cienīgas dzīves," viņš sacīja. "Bet, kad 1989. gadā komunisms tur sabruka, viss mainījās."

Koledžas studente Marī no Konektikutas sacīja, ka ir dzirdējusi par vajāšanu Ķīnā. "Šī prakse ir miermīlīga un izskatās apbrīnojami," viņa teica. "Tas ir pārsteidzoši, ka šie praktizētāji spēj saglabāt ticību arī pēc tik daudziem vajāšanu gadiem."

Kelvins Medina, kurš apstājās, lai nofilmētu pasākumu, sacīja, ka priekšnesums bija patīkams un skaists. "Es to ievietošu savā Facebook lapā, lai to redzētu vairāk cilvēku," viņš piebilda.


Avots: New York City: Practitioners Celebrate World Falun Dafa Day and Express Gratitude to Dafa's Founder

Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.