Ņujorka: skatītāji izbauda Faluņgun praktizētāju grandiozo parādi

Atzīmējot Pasaules Faluņ Dafa dienu, gandrīz 10 000 Faluņgun praktizētāju no visas pasaules 2019. gada 16. maijā piedalījās grandiozā parādē Manhetenā, Ņujorkā. Parādes sākās 2. avēnijā Manhetenas salas austrumu daļā un virzījās garām daudzām ievērojamām vietām Ņujorkā, tostarp Ņujorkas Centrālajai dzelzceļa stacijai, Braianta parkam un Taimskvēram.

Parādes dalībnieki šķērsoja Manhetenas salu, dodoties uz 11. avēniju Manhetenas salas rietumu galā. Virzoties pa 42. ielu, parāde stiepās vairāku kvartālu garumā. Cilvēki abās ielas pusēs lasīja Faluņgun bukletus, fotografēja, aplaudēja un māja gājiena dalībniekiem. Pusdienlaikā vietējie iedzīvotāji, kas strādā Manhetenas ēkās, devās pusdienās, un daudzi no viņiem redzēja parādi un runāja par to.

2019. gada 16. maijā praktizētāji no visas pasaules piedalījās grandiozā parādē Manhetenā.

Garāmgājēji uzzina par Faluņ Dafa.

Vietējie iedzīvotāji vēlas mācīties Faluņgun

Ali.

Ali, kurš deviņus gadus sniedz jurista pakalpojumus, redzēja Faluņgun parādi arī pagājušajā gadā. Viņš sarunājās ar diviem kolēģiem un skatījās parādi.

Ali teica: "Es saprotu, ka Faluņ Dafa ir Taidzji līdzīga prakse, bet ne gluži tas pats. Tas var palīdzēt uzlabot cilvēku garīgo un fizisko veselību. Tas ir ļoti labi!"

Aplūkojis Faluņgun bukletu, viņš teica: "Mani tas ļoti ieinteresēja. Vai Ņujorkā es varu to iemācīties? Es gribētu par to uzzināt vairāk."

Nataša (pa labi) un viņas kolēģe.

Nataša un viņas kolēģi, kuri todien izgāja apmācību kursu par drošību darba vietā, stāvēja ceļa malā, un smaidīdami vēroja parādi. Nataša teica: "Šī ir pirmā reize, kad redzu šo [Faluņgun] parādi. Es domāju, ka tā ir ļoti laba."

Viņa teica, ka tikko uzzinājusi visu informāciju par Faluņgun, un domā, ka varētu to praktizēt. "Tas neizskatās pārāk grūti. Es arī gribu to izmēģināt! Mani tas ļoti interesē!"

Redzot to parādes daļu, kuras dalībnieki aicina pārtraukt vajāšanu, viņa teica, ka situācija ir patiešām briesmīga. Viņa nevarēja saprast, kāpēc Ķīnas komunistiskā partija (ĶKP) īsteno vajāšanu tikai tāpēc, ka šie cilvēki praktizē miermīlīgo Faluņgun praksi.

Pasniedzējs: "Labu veiksmi Faluņ Dafa!"

Kodijs.

Kodijs, kurš ir pasniedzējs, stāvēja ceļa malā un vēroja parādi. Viņš teica: "No Ķīnas konsulāta darbiniekiem es uzzināju, ka Faluņgun viņiem ir nopietns jautājums. Es zinu, ka ĶKP pastiprina Faluņgun vajāšanu. Faluņgun praktizētāji skaidro patiesību."

Viņš arī pastāstīja, ka ir strādājis ASV uzņēmumā Ķīnā. "Ķīniešu kolēģi uzņēmumā man godīgi teica, ka ĶKP valdība izturas skarbi pret Faluņgun praktizētājiem. No viņiem es dzirdēju dažus stāstus [par Faluņgun]."

Uzzinājis, ka parāde notiek par godu Pasaules Faluņ Dafa dienai, viņš teica: "Tas ir lieliski! Parāde virzās pa 42. ielu. Es redzu, ka visiem tā patīk. Daudzi cilvēki māj parādes dalībniekiem un rāda uz augšu paceltus īkšķus. Policisti arī rīkojas ļoti labi, pavadot dalībnieku kolonnu no abām pusēm. Šie policisti ir kļuvuši ļoti draudzīgi un izpalīdzīgi, tas ir ļoti labi."

Runājot par Faluņgun Ķīnā, Kodijs sacīja: "Es varu iedomāties situāciju Ķīnā, bet Faluņgun ir populārs visā pasaulē.”

Bijušais ārsts no Francijas: "Man patīk Faluņgun parāde"

Dominiks no Francijas.

Faluņgun parādi Manhetenā vēroja arī Dominiks no Francijas, kurš tagad ir pensijā, bet agrāk strādājis par ārstu, un bija ieradies Amerikas Savienotajās Valstīs apciemot radiniekus. Viņš bija ļoti priecīgs un māja parādes dalībniekiem. Viņš teica, ka Faluņgun parāde viņam patīk.

"Esmu ļoti priecīgs redzēt šo parādi. Tās priekšgalā bija ļoti skaists orķestris."

"Manuprāt, tas ir ļoti labi. Pirmkārt, es redzēju daudzus cilvēkus – gan austrumniekus, gan rietumniekus. Visi uzskata, ka tas attiecas uz viņiem. Es domāju, ka iecietība un miers ir jāatbalsta."

Runājot par Faluņgun praktizētāju miermīlīgo iestāšanos pret vajāšanu, Dominiks teica: "Tas ir labi, jo karš nevar atrisināt nekādas problēmas. Tūkstošiem gadu cilvēce vienmēr ir karojusi. Tagad pasaule ir kā ciems, un tai ir vajadzīgs miers.”

Dominiks sajutis, ka parāde ir ļoti mierīga, un uzzināja, ka Faluņgun praktizētāji seko "Īstenības Labestības Pacietības" principam. Viņš teica: "Es domāju, ka tas [Faluņgun princips] izplatīsies visā pasaulē un piesaistīs uzmanību visā pasaulē. To praktizē arvien vairāk cilvēku. Manuprāt, tā ir nākotnes tendence."

Filips no Ženēvas.

Filips, auto tirgotājs no Ženēvas, teica, ka parāde viņam patikusi. Viņš atzīmēja, ka vajāšana ir briesmīga, un praktizētāju miermīlīgais gājiens bija lielisks.

Oktāvijs.

Oktāvijs teica, ka uzzinās vairāk par Faluņgun un, iespējams, nākamgad pievienosies parādei.


Avots: New York: Crowds Enjoy Grand Parade of Falun Gong Practitioners


Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.