Ņujorka: protests pret vajāšanu iepretim Ķīnas konsulāta ēkai

2019. gada 16. maijā Faluņgun praktizētāji pulcējās iepretim Ķīnas konsulāta ēkai, lai protestētu pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) īstenoto prakses vajāšanu. Viņi devās uz turieni pēc grandiozas parādes Manhetenā, kas notika par godu Pasaules Faluņ Dafa dienai.

Mītiņa dalībnieki iepretim Ķīnas konsulātam aicina ĶKP izbeigt Faluņgun vajāšanu.

Praktizētāji pauda cerību, ka cilvēki visā pasaulē uzzinās par Faluņgun un sapratīs ĶKP ļauno būtību. Viņi cer, ka kopīgiem spēkiem izdosies apturēt vajāšanu.

Mītiņš sākās pulksten 16: 30. Dzeltenos t-kreklos ģērbtie praktizētāji izvietojās gar Hudzonas upi. Viņi turēja plakātus ar uzrakstiem angļu un ķīniešu valodās: "Izbeigt Faluņgun vajāšanu" un "Saukt Dzjan Dzemiņu pie atbildības".

Praktizētāji demonstrēja Faluņgun vingrojumus, un viņu pasākums piesaistīja daudzu garāmgājēju uzmanību, kuri pieņēma informatīvos materiālus. Daži uzdeva jautājumus par Dzjan Dzemiņu (bijušais ĶKP vadītājs, kurš uzsāka vajāšanu).

ĶKP izvērstā nežēlīgā vajāšana ir šokējoša

Praktizētāja Či Lihua.

Či Lihua ir viena no praktizētājām, kas piedalījās pasākumā. Viņas vīrs Sjui Daveja kungs nomira ĶKP cietumā pārciesto spīdzināšanu rezultātā. Viņu arestēja par Faluņgun informatīvo materiālu drukāšanu un ieslodzīja cietumā uz astoņiem gadiem.

Cietumā viņam tika injicēti nezināmi toksiski preparāti. Līdz arestam viņš bija jauns un veselīgs cilvēks, bet pēc spīdzināšanas novājēja un galu galā nonāca kritiskā stāvoklī. Viņa ķermeni klāja sitienu un elektrošoka steku atstātās pēdas. Viņš nomira 13 dienas pēc atbrīvošanas no cietuma.

Daudzi cilvēki viņa dzimtajā pilsētā bija sašutuši par šo vajāšanu. 2009. gadā, trīs dienu laikā, 361 cilvēks parakstīja petīciju ar saviem īstajiem vārdiem. Či sacīja, ka parakstu vākšanas laikā palīdzību snieguši arī daži advokāti un miliči.

Praktizētāju kopīgie centieni visā pasaulē

Lai pēc iespējas ātrāk palīdzētu apturēt vajāšanu, Faluņgun praktizētāji daudzās valstīs iepretim Ķīnas vēstniecībām un konsulātiem informē sabiedrību par ĶKP izvērsto Faluņgun vajāšanu.

Praktizētāja Katja Hausmane no Austrijas.

Katja Hausmane, kas pievienojās protestam iepretim Ķīnas konsulātam Ņujorkā, bija ieradusies no Vīnes Austrijā. Viņa jau sešus gadus praktizē Faluņgun. Katja pastāstīja, ka Faluņgun praktizētāji Austrijā katru nedēļu rīko miermīlīgus protestus iepretim Ķīnas vēstniecībai Vīnē.

Pateicoties medicīniskajai izglītībai, viņai ir laba izpratne par ĶKP valsts sankcionēto orgānu izņemšanu dzīviem Faluņgun praktizētājiem. Viņa cer iespējami ātrāk palīdzēt apturēt šos necilvēcīgos noziegumus.

Garāmgājēji atbalsta praktizētāju protestu pret vajāšanu

Mītiņš piesaistīja daudzu garāmgājēju uzmanību, un daudzi izteica praktizētājiem savu atbalstu.

Garāmgājējs filmē protesta akciju.

Pāris no Vācijas vēro protestu un klausās praktizētāja skaidrojumu.

Divi tūristi no Francijas piekrīt, ka ir svarīgi informēt par vajāšanu vēl vairāk cilvēku.

Karloss, tūrists no Meksikas, teica, ka viņš vērojis lielo parādi Manhetenā un bijis satriekts, uzzinot par nežēlīgo vajāšanu.


Avots: New York: Protesting the Persecution in Front of the Chinese Consulate


Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.