Faluņ Dafa Daugavpils pilsētas svētku gājienā

Šovasar no 7. līdz 9. jūnijam otra lielākā Latvijas pilsēta Daugavpils svinēja savu 744. dzimšanas dienu, un katru gadu šīs svinības apmeklē tūkstošiem viesu ne tikai no Latvijas un kaimiņvalstīm, bet arī tūristi no visas pasaules.

Arī Latvijas Faluņ Dafa praktizētāji sestdien 8. jūnijā ieradās Daugavpilī, lai iepazīstinātu pilsētas svētku viesus ar Faluņ Dafa – tradicionālu, no Ķīnas nākušu sevis pilnveidošanas praksi.

Pilsētnieku iecienītajā Dubrovina parkā viņi uzstādīja telti, kur demonstrēja un mācīja interesentiem piecus Faluņ Dafa vingrojumus, stāstīja par prakses būtību un tās pamatprincipu „Īstenība Labestība Pacietība”. Bērnus un jauniešus īpaši piesaistīja papīra lotosa ziedu izgatavošanas darbnīca, kur vingrojumu mierīgās mūzikas pavadījumā viņi varēja atpūsties no karstuma un svētku kņadas, iemācīties savām rokām izgatavot lotosa ziediņu, šajā procesā uzzinot par to, ka lotoss austrumu kultūrās asociējas ar garīgo tīrību un sevis pilnveidošanu.

Faluņ Dafa vingrojumu demonstrācija.

Lotosa ziedu izgatavošanas darbnīca.

Cilvēki izmantoja iespēju, lai turpat uz vietas iemācītos meditatīvos vingrojumus, uzzinātu par to labvēlīgo ietekmi uz cilvēka veselību, noklausītos praktizētāju stāstījumu par šo visā pasaulē iecienīto sevis pilnveidošanas sistēmu, kurā galvenais uzsvars tiek likts uz sava rakstura uzlabošanu un tikumības paaugstināšanu. Vairāki cilvēki, kuri bija sapratuši, ka mūsdienu cilvēkiem ir kritiski svarīgi mainīt sevi uz labo pusi, šajā dienā ieinteresējās par praksi un tuvējām nodarbību vietām, kā arī jautāja Faluņ Dafa interneta mājaslapu adreses.

Vingrojumu apgūšana.

Cilvēki uzzina par Faluņ Dafa.

Svētku apmeklētāji priecājas par iespēju iepazīt Faluņ Dafa.

Pulksten 14.00 sākās lielais svētku gājiens, kurā piedalījās Daugavpils uzņēmumi, organizācijas, skolu audzēkņi un citi dalībnieki. Šogad pirmo reizi gājienu bagātināja arī Faluņ Dafa praktizētāji, kuri sev pa priekšu nesa lielu zilu plakātu ar saulē mirdzošu uzrakstu “Faluņ Dafa” un cilvēku skatus piesaistīja praktizētāju zeltainie kimono. Nelielā, taču košā, kolonna bija labi pamanāma jau pa gabalu. Gājiens virzījās pilsētas centrā pa Rīgas ielu un noslēdzās Vienības laukumā. Pasākuma organizatori iepazīstināja skatītājus ar Faluņ Dafa, sakot: “Faluņ Dafa ir dvēseles un ķermeņa pilnveidošanas prakse, ar kuru cilvēki nodarbojas jau 110 pasaules valstīs. Praksē ietilpst piecu vingrojumu izpilde, kas palīdz cilvēkiem būt mundriem un enerģiskiem. Praktizētāji ikdienā cenšas ievērot principus “Īstenība, Labestība, Pacietība”, tādā veidā uzlabojot savu raksturu.”

Faluņ Dafa Daugavpils pilsētas svētku gājienā.

Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde atzīmēja “Tradicionālās ķīniešu vingrošanas Faluņ Dafa/Faluņgun grupu”, pasniedzot Pateicības rakstu par aktīvu līdzdarbošanos Daugavpils pilsētas svētkos “Daugavpils mana pils”.

Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.