Anglija: tūristi un vietējie iedzīvotāji Londonas ķīniešu kvartālā uzzina par Faluņ Dafa

Tuvojoties vasarai, Londonu apmeklē arvien vairāk tūristu. Faluņ Dafa praktizētāji Londonas ķīniešu kvartālā uzstāda informatīvos stendus, lai iepazīstinātu sabiedrību ar šo seno ķīniešu meditatīvo praksi un veicinātu informētību par Faluņ Dafa (zināms arī kā Faluņgun) nežēlīgo vajāšanu Ķīnā. Daudzi apmeklētāji ir apstājušies pie stendiem, lai uzzinātu vairāk par Faluņ Dafa un situāciju Ķīnā. Liels skaits cilvēku ir arī parakstījuši petīciju ar aicinājumu izbeigt vajāšanu. Nedēļas nogale 2019. gada 1. jūnijā nebija izņēmums.

2019. gada 1. jūnijā Faluņ Dafa praktizētāji Londonas ķīniešu kvartālā izpilda vingrojumus un vāc parakstus.

Ģimene no Beļģijas: "Vajāšana pārsniedz iztēles robežas"

Ksantipe no Beļģijas sacīja, ka viņai ir liela interese par seno Āzijas kultūru, un arī viņa jau 20 gadus praktizē un māca meditāciju. 1. jūnijā ar ģimeni apmeklējot ķīniešu kvartālu, viņa bija satriekta, uzzinot par represijām ar kurām saskārušies Faluņ Dafa praktizētāji Ķīnā. Cerot izbeigt cilvēktiesību pārkāpumus, viņa parakstīja petīciju un pēc tam pieņēma no praktizētāja informatīvos materiālus, tostarp jaunāko laikraksta Minghui International izdevumu.

Ksantipe atzīmēja, ka šī vajāšana vērsta pret cilvēcīguma pamatiem, un sacīja: "Esmu kā bez valodas. Šī cietsirdība ir tik satraucoša, ka pārsniedz iztēles robežas." Viņa teica, ka tas nav pareizi, ja cilvēki kaitē viens otram. "Kad cilvēki tā dara, viņi nodara pāri arī sev. Tāpēc izturēsimies labi viens pret otru," viņa piebilda.

Ksantipe arī atbalsta Faluņ Dafa principu "Īstenība Labestība Pacietība". "Šī ir arī mana pārliecība," viņa apstiprināja.

Ģimene no Izraēlas: "Liela interese par meditāciju"

Ģimene paraksta petīciju ar aicinājumu izbeigt vajāšanu Ķīnā.

Četru cilvēku ģimene no Izraēlas ieraudzīja Faluņ Dafa praktizētāju uzstādītos stendus, un viņiem radās interese uzzināt vairāk par šo pilnveidošanās praksi. Praktizētājs izstāstīja viņiem par Dafa un iedeva Faluņ Dafa informācijas centra izdotā žurnāla "Labestība" eksemplāru. Visi ģimenes locekļi pauda savu atbalstu Dafa, parakstot petīciju.

Māte bija redzējusi Faluņ Dafa pasākumu pagājušajā gadā Taivānā. Viņa atzinīgi novērtēja redzēto, un atgriezusies Izraēlā, izlasīja vairāk par Faluņ Dafa internetā.

Viņas meita, vidusskolniece, ļoti ieinteresējās par meditāciju un uzdeva praktizētājam daudzus jautājumus. Viņa gribēja uzzināt, kas šajos vingrojumos ir īpašs, un vai viņa tos var izpildīt patstāvīgi. Aizejot, jauniete bija priecīgi satraukta par uzzināto un teica, ka pamēģinās izpildīt Dafa vingrojumus.

Kaujas mākslu praktizētājs: "Tas ir īsts"

Britu Automobiļu asociācijas darbinieks Stjuarts kopā ar draugiem atnāca uz ķīniešu kvartālu, lai paēstu. Praktizētāju kolektīvās meditācijas iespaidots, viņš piegāja tiem klāt un vēlējās uzzināt vairāk.

Pirms vairākiem gadiem Stjuarts nodarbojās ar taekvondo un citām kaujas mākslām, tāpēc bija ieinteresēts uzzināt vairāk par šo seno pilnveidošanās praksi. Viņš priecājās dzirdot, ka Faluņ Dafa piedāvā apmācības bez maksas, un ka cilvēki var lejupielādēt Dafa vingrojumu instrukciju no interneta. Viņš teica: "Tas ir lieliski. Tam jābūt kam īstam. " Viņš arī iedrošināja praktizētājus turpināt savus centienus pārtraukt vajāšanu.


Avots: England: Tourists and Residents Learn about Falun Dafa at London's Chinatown

Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.