Lielbritānija: Starptautiskajā jogas dienā cilvēki iepazīst Faluņ Dafa

Faluņ Dafa praktizētāji tika uzaicināti piedalīties 2019. gada Starptautiskajā jogas dienā, kas notika arhibīskapa Lanfranka akadēmijā Kroidonā 2019. gada 23. jūnijā. Kroidona atrodas uz dienvidiem no Londonas.

Pasākumā, kas notika no pulksten 10.00 līdz 14. 00, praktizētāji demonstrēja vingrojumus. Uz diviem ekrāniem varēja vērot vingrojumu apmācības videoierakstu. Vairāk nekā 70 jogas entuziasti apguva Faluņgun vingrojumus.

Praktizētāji demonstrē Faluņ Dafa vingrojumus.

Pasākuma apmeklētāji mācās Faluņgun vingrojumus.

Jogas pasniedzēja: "Jūs esat labākie!"

Noskatījusies vingrojumu demonstrāciju, jogas pasniedzēja Fiona bija sajūsmināta un uzsāka ar praktizētājiem sarunu. Viņa teica: "Redzēju, ka katrs no jums smaida, un demonstrējot vingrojumus, jūsu roku kustības bija skaistas. Jūs bijāt enerģijas pilni!"

"Kad sekoju jums līdzi un izpildīju kustības ar rokām, es jutu spēcīgu enerģiju. Man paveicās, ka paliku, jo biju plānojusi aiziet pasākuma vidū. Taču kaut kas mani mudināja palikt. Atklāti runājot, šodienas pasākumā jūs esat labākie."

Fiona ir no Malaizijas un viņasprāt – šodien viņai bija lemts satikt Faluņgun praktizētājus. Viņa sacīja, ka iepazīstinās ar šo praksi arī savus draugus.

Fiona pastāstīja, ka garīgajos meklējumos viņa bija devusies uz Himalajiem. "Nepālā cilvēki ir laimīgi, neskatoties uz to, ka viņiem ir maz materiālo lietu. Šeit mums visa ir tik daudz, bet šķiet, ka neesam laimīgi," viņa teica.

"Man patika joga, es koncentrējos uz to un sāku to mācīt. Kad jūs meditējāt, es pamanīju, ka jūsu kājas ir lokanas." Viņa teica, ka vēlas apgūt Faluņgun un pierakstīja praktizētāju kontaktinformāciju.

"Vai jūs vatēsiet atbraukt, lai regulāri mācītu vingrojumus?"

Jogas pasniedzēja aicina praktizētājus atgriezties un mācīt Faluņgun vingrojumus.

Kāda cit jogas pasniedzēja teica: "Man patīk jūsu vingrojumu kustības, tās ir unikālas un atjaunojošas." Runājot, viņa ar rokām atdarināja vingrojumu kustības. Viņa aicināja praktizētājus atbraukt un iemācīt cilvēkiem Faluņgun vingrojumus.


Avots: UK: Public Learn Falun Gong During International Yoga Day

Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.