Polija: iepazīstināšana ar Faluņgun daudzkultūru festivālā Varšavā

Faluņgun praktizētāji no Varšavas 21. jūlijā piedalījās 11. ikgadējā daudzkultūru festivālā. Šis notikums sakrita ar Faluņgun praktizētāju miermīlīgās pretošanās vajāšanai Ķīnā 20. gadadienu. Festivālā praktizētāji iepazīstināja sabiedrību ar seno garīgo praksi, vienlaikus atklājot Faluņgun nežēlīgo vajāšanu Ķīnā, tostarp orgānu piespiedu izņemšanu, kā arī aicināja cilvēkus palīdzēt to izbeigt.

Praktizētāji demonstrē vingrojumus daudzkultūru festivālā Varšavā 2019. gada 21. jūlijā.
Vairāki festivāla dalībnieki bija ieinteresēti apgūt praksi.

Praktizētājs stāsta apmeklētājiem par Faluņgun un nežēlīgo vajāšanu, kam Ķīnā pakļauti Faluņgun sekotāji.

Atbalsta balsis

Praktizētāji aicināja parakstīt petīciju, kas tiks iesniegta Polijas likumdevējiem. Petīcija mudina valdību rīkoties, lai apturētu valsts sankcionēto orgānu piespiedu izņemšanu Ķīnā.

Praktizētāju centieni tika atzinīgi novērtēti. Daudzi cilvēki parakstīja petīciju un mudināja praktizētājus turpināt šo labo darbu – informēt sabiedrību.

Mariju satrieca informācija, ko viņa izlasīja uz stendiem, un viņa jautāja: “Kāpēc tas notiek Ķīnā? Tas tik ļoti atšķiras no Ķīnas, kuru es pazīstu.”

Cits apmeklētājs, vārdā Ježi, teica: “Tikai dēmoni var šādi spīdzināt cilvēkus. Orgānu piespiedu izņemšana ir tik briesmīga. Lasot šo, man kļuva auksti, lai arī šodien ir tik karsts.”

Festivālu apmeklēja arī daudzi tūristi, un vairāki uzdeva jautājumus par Faluņgun un vajāšanu. Praktizētāji viņiem pastāstīja – vajāšanai sākoties, 1999. gadā, komunistiskā partija apgalvoja, ka iznīcinās Faluņgun trīs mēnešu laikā. Tomēr neskatoties uz vajāšanu, praktizētāji ir palikuši nelokāmi, un tagad, 20 gadus vēlāk, Faluņgun tiek praktizēts jau vairāk nekā 100 valstīs.

Praktizētāji uzsvēra, ka neskatoties uz nežēlīgo vajāšanu, “Īstenības, Labestības Pacietības” principi dod viņiem drosmi turpināt miermīlīgo pretošanos.

Pirms pasākuma beigām pulksten 22.00 festivāla organizators Viteks Hebanovskis (Witek Hebanowski) atnāca uz praktizētāju telti un pateicās par viņu sniegto ieguldījumu. Viņš sacīja: “Demonstrējot tradicionālo ķīniešu kultūru, jūs parādāt arī morālu drosmi aizsargāt ķīniešu tautas cilvēktiesības. Jūs darāt lielisku darbu. Es cienu ķīniešu tautas ticības brīvību.”

Papildus petīcijas parakstīšanai daudzi cilvēki interesējās arī par vingrojumu apgūšanu. Viņi nopirka Faluņgun grāmatas un jautāja, kur atrodas nodarbību vietas.


Avots: Poland: Introducing Falun Gong at a Multicultural Festival in Warsaw

Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.