Taidžuna, Taivāna: praktizētāji pateicas par labumu, ko sniedz Faluņgun

Faluņgun praktizētāji Taidžunā katru mēnesi pulcējas pie pašvaldības ēkas, lai stāstītu cilvēkiem par daudzajiem ieguvumiem, ko sniedz Faluņgun prakse. Aina ar tik daudziem cilvēkiem, kuri nomierinošas mūzikas pavadījumā vienoti izpilda vingrojumus, vienmēr piesaista garāmgājēju uzmanību.

Šomēnes, 2019. gada 14. decembrī, Taidžunas praktizētāji sanāca vienkopus laukumā pie pašvaldības ēkas, kur demonstrēja vingrojumus un uzņēma grupas fotoattēlu, lai novēlētu Faluņgun dibinātājam, Skolotājam Li Hundži, laimīgu Jauno gadu.

Faluņgun praktizētāji novēl Li Hundži kungam laimīgu Jauno gadu.

Faluņgun praktizētāji izpilda vingrojumus laukumā pie pašvaldības ēkas.

Daudzi garāmgājēji fotografēja un filmēja šo mierīgo, unikālo ainu – kā tik daudzi praktizētāji kopā izpilda vingrojumus. Daži no viņiem mēģināja tos iemācīties.

Praktizētāji runāja ar cilvēkiem par Ķīnā notiekošo Faluņgun vajāšanu, un daudzi cilvēki vēlējās paust savu atbalstu praktizētājiem, parakstot petīciju, kurā pieprasīts izbeigt 20 gadus ilgo vajāšanu un saukt pie atbildības vajāšanu iniciatoru – bijušo Ķīnas līderi Dzjan Dzemiņu.

Garāmgājēji paraksta petīciju, atbalstot kriminālsūdzību iesniegšanu pret bijušo Ķīnas līderi Dzjan Dzemiņu.

Praktizētājs pasniedza Dai kungam un viņa ģimenei dažus Faluņgun bukletus. Dai kungs sacīja: "Faluņgun ir laba prakse, un visā pasaulē ir cilvēki, kas to mācās."

Dai kungs arī izteica cerību, ka vajāšanas beigsies, lai praktizētāji Ķīnā varētu aizsargāt ticības brīvību.

Daži praktizētāji dalījās savā pieredzē:

Gadiem ilgā depresija ir pagātnē

Sākumskolas pasniedzēja Šudžeņa.

Šudžeņa ir sākumskolas pasniedzēja, kura pirms uzzināja par Faluņgun, vairāk nekā trīs gadus cīnījās ar depresiju. Viņa atceras, ka bieži jutusi galvas reiboņus un vienmēr ļoti uztraukusies, ja bija nepieciešams komunicēt ar savu skolnieku vecākiem.

Šudžeņas vecākā māsa par viņu uztraucās. Māsa pastāstīja Šudžeņai par kādu skolas direktoru, kurš bija kļuvis tik slims, ka nespēja vairs staigāt, tomēr pateicoties Faluņgun praksei, kļuva absolūti vesels un ieguva labākā skolotāja apbalvojumu.

Šudžeņa nolēma izmēģināt Faluņgun un atklāja, ka sākusi apgūt praksi, spēj iegūt iekšēju mieru. Pamazām un dabiski viņas depresija izzuda, bez jebkādu citu līdzekļu izmantošanas.

Pēdējos 14 gadus Šudžeņa ir bijusi pilnīgi vesela. Ģimenes locekļi, redzēdami ar viņu notikušās brīnumainās pārvērtības, arī kļuva par Faluņgun praktizētājiem.

Šudžeņa vēlējās, lai arī viņas skolnieki uzzinātu par Faluņgun, tāpēc nolēma ietvert savu skolnieku apmācībā Faluņgun principu "Īstenība Labestība Pacietība". Tagad viņas audzēkņi vairāk koncentrējas mācībām, un arī viņu izturēšanās ir kļuvusi tikumīgāka.

Atrast drosmi, gudrību un ceļu uz mājām

Dzjans Čaofu un viņa sieva Jiņ Džunhueja.

Jiņ Džunhuejas kundze praktizē 11 gadus. Viņa atceras, ka jaunībā bieži domājusi par dzīves jēgu un iesaistījusies dažādās reliģijās un ticībās, bet neviena no tām pilnībā neatbildēja uz viņas jautājumiem, līdz 2008. gadā viņa atrada Faluņgun.

Draudzene atnesa viņai palasīt Faluņgun galveno grāmatu "Džuaņ Faluņ". Viņa to izlasīja un uzreiz saprata – tas ir tas, ko viņa vienmēr ir gribējusi. Viņa sajuta iekšēju brīvību un iemācījās domāt pozitīvi. Jiņa atklāja, ka ieguvusi vairāk gudrības, lai tiktu galā ar dzīves neveiksmēm un likstām. "Faluņgun (saukts arī par Faluņ Dafa) dod man drosmi, gudrību un spēku pārvarēt grūtības," viņa sacīja.

Viņas vīrs Dzjan Čaofu arī ir praktizētājs. Viņš sacīja, ka dienā, kad izlasījis grāmatu "Džuaņ Faluņ", viņš nolēma kļūt par praktizētāju. "Es atradu ceļu uz mājām," viņš stāstīja.

Viņš arī atceras, ka pirmo reizi izpildot vingrojumus, sajutis, ka viņa veselība ir ievērojami uzlabojusies, tieši tā, kā par to teikts Faluņgun mācībā. "Sekojot mācības principiem, es tagad zinu, kā būt labam cilvēkam," viņš saka.

Izmaiņas domāšanā

Jan Džunsjuņs un viņa ģimene ir guvuši labumu no Faluņgun praktizēšanas.

Jan Džunsjuņs strādā ugunsdzēšanas sistēmu projektēšanas rūpnīcā. Viņš atceras, ka sāka praktizēt Faluņgun 2011. gadā un raudāja katru reizi, kad lasīja "Džuaņ Faluņ". Viņš atklāja, ka viss, ko viņš lasīja grāmatā, šķiet, tiešā veidā attiecas uz viņa dzīvi. Tajā laikā viņš bija iesaistīts tiesas prāvā, jo klients bija atteicies maksāt viņam par padarīto darbu. Klienta advokāti mēģināja viņu apmelot un izdarīt tā, lai izskatītos, ka viss noticis viņa vainas dēļ. Dienā, kad Jans pabeidza lasīt "Džuaņ Faluņ", viņš saprata, ka šo situāciju iespējams izraisījis karmisks parāds, kas viņam ir jāatmaksā, tāpēc nolēma atsaukt prasību pret savu klientu.

Nākamreiz, kad viņš devās uz tiesu, Jans izteica savas domas par šo lietu, balstoties uz to, ko bija uzzinājis grāmatā "Džuaņ Faluņ", un skatījās uz visu no sava klienta skatupunkta. Tiesnesis bija tik aizkustināts, ka iejaucās, kad Jana kunga klienta advokāti mēģināja viņu atkal apmelot.


Avots: Taichung, Taiwan: Practitioners Grateful for the Benefits of Falun Gong

Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.