Sieviešu biedrības „Spārni” dalībnieces Ventspilī iepazīstas ar Faluņ Dafa

Faluņ Dafa praktizētāji no Ventspils 20. maijā devās uz Amatu māju, lai iepazīstinātu sieviešu biedrības „Spārni” dalībnieces ar Faluņ Dafa praksi. Vairākas biedrības dalībnieces jau bija informētas par to, kas ir Faluņ Dafa, jo bija redzējušas praktizētājus piedalāmies Ventspils pilsētas svētkos, bet dažas bija redzējušas praktizētāju rīkotos pasākumus pilsētā un bija parakstījušas petīciju Faluņgun atbalstam.

Pasākuma apmeklētājas uzzināja, ka 13. maijā tika svinēta Pasaules Faluņ Dafa diena, kuru atzīmē vairāk nekā 100 pasaules valstīs. Praktizētāji pastāstīja, ka prakses izplatība sabiedrībā sākās 1992. gada 13. maijā – dienā, kad Skolotājs Li Hundži pirmo reizi sāka iepazīstināt ar to plašāku publiku. Faluņ Dafa prakses pamatā ir universālais Visuma princips „Īstenība Labestība Pacietība”, saskaņā ar kuru praktizētāji cenšas vadīties savā ikdienas dzīvē. Šajā praksē ir arī pieci viegli apgūstami vingrojumi, kuri uzlabo pašsajūtu un fizisko veselību, un ar to var nodarboties jebkurš cilvēks, neatkarīgi no vecuma, tautības vai sociālā statusa.

Pasākuma dalībnieces iepazinās ar prakses vingrojumiem, un pirmos četrus vingrojumus izpildīja kopā ar praktizētājiem. Vairākas ieinteresētas kundzes uzdeva jautājumus par praksi. Praktizētāji pastāstīja, ka Ventspils Ledus hallē Faluņ Dafa nodarbības notiek jau desmit gadus (ceturtdienās), bet grāmatu „Faluņgun” un „Faluņ Dafa” var atrast Ventspils bibliotēkā.

Pēc iepazīšanās ar praksi pasākuma apmeklētājas tika informētas arī par to, ka no 1999. gada 20. jūlija Ķīnas komunistiskās partijas vadītājs Dzjan Dzemiņs uzsāka nelikumīgas un nepamatotas Faluņ Dafa praktizētāju vajāšanas Ķīnā, kur vēl šobaltdien notiek Faluņ Dafa praktizētāju nelikumīgi aresti, spīdzināšanas un pat orgānu piespiedu izņemšana dzīviem cilvēkiem. Dalībnieces uzzināja arī par iespēju palīdzēt apturēt šo vajāšanu, kas izvērsta pret pilnīgi nevainīgiem cilvēkiem, kuru vienīgā vēlēšanās ir kļūt labākiem, – klātesošie varēja parakstīt petīciju ar prasību saukt bijušo kompartijas līderi pie atbildības. Pasākuma beigās dalībnieces saņēma informatīvos materiālus un papīra lotosa ziediņus, kurus praktizētāji bija izgatavojuši pašu rokām.

Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.