Liepājnieki atbalsta Faluņ Dafa

Latvijas trešajā lielākā pilsētā Liepājā 2. jūnijā notika Faluņ Dafa praktizētāju rīkots pasākums. Tiklīdz tika atcelta daļa no COVID-19 pandēmijas dēļ valstī ieviestajiem sociālas distancēšanās ierobežojumiem, pēc trīs mēnešu pārtraukuma praktizētājiem atkal ir iespēja uzrunāt cilvēkus publiskos pasākumos.

Pasākuma dalībnieki informēja garāmgājējus, ka, neskatoties uz COVID-19 pandēmiju, Faluņ Dafa praktizētāji komunistiskajā Ķīnā joprojām tiek vajāti un spīdzināti, lai piespiestu viņus atteikties no garīgām vērtībām un ticības Īstenībai Labestībai un Pacietībai.

Praktizētāji piedāvāja cilvēkiem parakstīt „Ziņojumu par kriminālo darbību”, kurš pēc tam tiks sūtīts uz Ķīnas Augstāko prokuratūru un Augstāko tiesu. Parakstot šo petīciju, cilvēki pieprasa saukt pie atbildības bijušo Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) ģenerālsekretāru Dzjan Dzemiņu, kurš 1999. gada 20. jūlijā uzsāka antikonstitucionālu, nelikumīgu, plašu un postošu vajāšanu kampaņu attiecībā uz Faluņgun (saukts arī par Faluņ Dafa) praktizētājiem.

Jauns cilvēks, kurš strādā pakalpojuma jomā, noklausījās praktizētājas stāstīto par situāciju Ķīnā, un ar lielu pārliecību parakstīja ziņojumu. Pēc tam viņš palūdza vēl papildus informatīvos materiālus, lai iedotu tos saviem kolēģiem un klientiem.

Trīs jaunieši ar interesi klausījās praktizētājas stāstīto par notikumiem Ķīnā. Viņi teica, ka kaut ko jau ir lasījuši internetā, un paņēma informatīvos materiālus, lai uzzinātu vairāk.

Kāda sieviete pastāstīja, ka garīgās vērtības meklējusi baznīcā, un joprojām vēl nav atradusi savu īsto ceļu. Praktizētāja pastāstīja par Faluņ Dafa garīgās prakses principiem, kas piedāvā mainīt sevi un būt saskaņā ar Visuma īpašību „Īstenība Labestība Pacietība”. Sarunas laikā sieviete saprata, ka Ķīnas komunistiskajam režīmam nav vajadzīgi tikumīgi cilvēki ar garīgām vērtībām, ar kuriem nav iespējams manipulēt, un kuri spēj atšķirt labu no ļauna, un ar lielu pārliecību parakstīja ziņojumu. Promejot viņa novēlēja visiem veiksmi.

Vairāki garāmgājēji jau zināja par cilvēktiesību pārkāpumiem Ķīnā, un izlasījuši informāciju uz plakātiem, uzreiz nāca pie galdiņa, lai parakstītu ziņojumu. Daži no viņiem novēlēja praktizētājiem panākt iecerēto – apturēt represijas un orgānu izņemšanu dzīviem cilvēkiem.


Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.