Liepājā vāc parakstus Faluņgun atbalstam

28. jūlijā Liepājā, Rožu laukumā, notika kārtējais Faluņgun praktizētāju organizētais pasākums, lai informētu sabiedrību par to, ka pasaule atbalsta ķīniešus, kuri izvirza apsūdzību Dzjan Dzemiņam par Faluņ Dafa praktizētāju vajāšanu, kura ilgst jau 21 gadu, un stāstītu par Faluņ Dafa pilnveidošanās prakses būtību.

Cilvēki Liepājā uzzina par Faluņgun un tā vajāšanu.

Petīcijas prakstīšana.

Praktizētāja uzrunāja divus vīriešus, kuri līdz šim nebija dzirdējuši par praktizētāju nogalināšanu Ķīnas orgānu transplantācijas industrijas vajadzībām, bet bija informēti par ĶKP tendenci palielināt savu ietekmi pasaulē. Parakstot ziņojumu, viņi teica: “Viņus vajag apturēt, to jau sen vajadzēja izdarīt. Paldies jums!”

Kāds jauns puisis, uzklausot praktizētāja stāstīto par Ķīnā notiekošo nevainīgu Faluņgun praktizētāju vajāšanu, spīdzināšanu un nogalināšanu orgānu tirdzniecībai, parakstīja ziņojumu un teica – tas nav godīgi!

Kāda sieviete, parakstījusi paziņojumu, sacīja: “Es zinu par šīm represijām, es pati esmu rakstījusi par šo tēmu.”

Jauns vīrietis mērķtiecīgi pienāca pie praktizētājas, lai uzzinātu vairāk informācijas. Uzmanīgi uzklausījis praktizētājas stāstīto par ķīniešu praktizētāju vajāšanu, kas ilgst nu jau 21 gadu, un Faluņ Dafa prakses būtību, kas sakņojas principā “Īstenība Labestība Pacietība”, ar lielu pārliecību parakstīja ziņojumu un teica: “Paldies, ka pastāstījāt. Vardarbību nevar iznīcināt ar vardarbību!”

Vairāki uzrunātie garāmgājēji, parakstot ziņojumu, teica: “Paldies, ka jūs to darāt, lai jums veicas!

Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.