Jūrmalā aicina atbalstīt Faluņ Dafa un nosodīt nevainīgu cilvēku apspiešanu Ķīnā

Faluņ Dafa praktizētāji no dažādām Latvijas pilsētām 1. un 2. augustā pulcējās Latvijas lielākajā kūrortpilsētā Jūrmalā, kas šajās saulainajās un siltajās dienās bija tūristu pilna, lai stāstītu pilsētas iedzīvotājiem un viesiem par Faluņgun nelikumīgo vajāšanu Ķīnā un aicinātu parakstīt „Ziņojumu par kriminālo darbību” ar prasību uzsākt oficiālu izmeklēšanu par bijušā Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) ģenerālsekretāra Dzjan Dzemiņa noziegumiem, lai saskaņā ar likumu vainojamais tiktu saukts pie juridiskās atbildības. 1999. gada 20. jūlijā Dzjans Dzemiņs uzsāka antikonstitucionālu, nelikumīgu, valsts mēroga vajāšanu kampaņu attiecībā uz Faluņgun (saukts arī par Faluņ Dafa) praktizētājiem Ķīnā. Lai uzrunātu pēc iespējas vairāk cilvēku, pasākums tika rīkots Jūrmalas galvenajā promenādē – Jomas ielā.

Pasākumā cilvēkiem tika piedāvāti informatīvie materiāli dažādās valodās un demonstrēti prakses vingrojumi, interesentiem bija iespēja tos turpat uz vietas iemācīties.

Informatīvais pasākums Jomas ielā.

Petīcijas parakstīšana.

Vingrojumu apguve.

Iepazīšanās ar Faluņ Dafa mācību.

Pasākuma norises vietai garām gāja žurnāliste Tatjana. Ieraudzījusi praktizētājus, viņa pienāca parunāt un teica, ka uzzinājusi par Faluņ Dafa apmēram pirms 12 gadiem kādā praktizētāju rīkotā informatīvajā pasākumā. Toreiz viņa strādāja radio un izveidoja raidījumu par Faluņgun un represijām Ķīnā. Viņa teica, ka priecājas par šo tikšanos un vēlētos uzzināt jaunāko informāciju par Faluņgun situāciju. Pēc ilgākas sarunas praktizētājs nosūtīja viņai saiti uz filmu par orgānu izņemšanu un viņa teica, ka plāno atnākt uz Kronvalda parku Rīgā, kur notiek Faluņgun vingrojumu izpilde, lai izveidotu sižetu par Faluņ Dafa, ko pārraidīt televīzijas kanālā, kurā viņa tagad strādā.

Kāda sieviete praktizētājai pastāstīja, ka redzējusi Faluņgun pasākumu Zviedrijā, taču nav uzdrošinājusies pienākt klāt, lai noskaidrotu pasākuma mērķi. Šoreiz viņa ļoti uzmanīgi uzklausīja praktizētājas stāstījumu par Faluņgun vajāšanu un orgānu izņemšanu. Šīs informācijas satraukta, viņa jautāja, kā varētu palīdzēt, un ar lielu prieku parakstīja petīciju. Viņa atzīmēja, ka mūsdienās ir palicis maz cilvēku, kuri nesavtīgi un bez maksas dara kaut ko citu labā. Aizkustināta viņa teica, ka jūtas vainīga, ka tik maz darījusi, lai palīdzētu Ķīnā vajātajiem Faluņgun praktizētājiem. Praktizētāja viņai atbildēja, ka viņas paraksts zem petīcijas ar aicinājumu saukt pie atbildības vajāšanu iniciatoru Dzjaņ Dzemiņu, viņas līdzjūtība un labā griba palīdzēs apturēt šos briesmīgos noziegumus Ķīnā. Promejot sieviete novēlēja praktizētājiem veiksmi un izteica cerību, ka Faluņgun vajāšana Ķīnā tuvākajā laikā tiks izbeigta.

Praktizētāja uzrunāja divas garāmejošas kundzes, pastāstīja viņām par praksi, kura palīdz cilvēkiem atgriezties pie Visuma pamatīpašības „Īstenība Labestība Pacietība”, runāja par necilvēciskām represijām, kam Ķīnā tiek pakļauti ne pie kā nevainīgie Faluņgun praktizētāji, un aicināja parakstīt ziņojumu. Abas kundzes parakstīja ziņojumu un viena no viņām teica: „Es visu saprotu, es nebaidos no vīrusa. Lai jums veicas!”

Sarunas ar cilvēkiem.

Praktizētāja uzrunāja jaunu vīrieti un piedāvāja viņam pastāstīt par sevis pilnveidošanas praksi Faluņ Dafa. Viņš labprāt uzklausīja praktizētājas stāstīto par šo brīnišķīgo praksi, kura balstīta uz Visuma principu „Īstenība Labestība Pacietība” un ar kuru nodarbojas cilvēki vairāk nekā 100 pasaules valstīs. Tad praktizētāja iedeva vīrietim informatīvo bukletu ar informāciju par orgānu piespiedu izņemšanu, kuras upuri lielākoties ir pārliecības dēļ ieslodzītie Faluņgun praktizētāji, un viņa sejā parādījās šausmu izteiksme. Viņš teica, ka ir atcerējies par šīm zvērībām, jo jau agrāk ir dzirdējis šo informāciju radio „Amerikas balss”, un viņu šis jautājums ļoti satrauc. Viņš pastāstīja, ka arī viņa draugi Latvijā par to zina. Vīrietis sacīja: „Paldies, ka jūs par to runājat un cenšaties apturēt. Ja neviens par to nerunās, un cilvēki nezinās, Ķīnas komunistiskās partijas noziegumi var izplatīties uz visu pasauli.”

Vīrietis saka: „Paldies, ka jūs par to runājat un cenšaties apturēt. Ja neviens par to nerunās, un cilvēki nezinās, Ķīnas komunistiskās partijas noziegumi var izplatīties uz visu pasauli.”

Vairāki lietuviešu jaunieši uzmanīgi uzklausīja praktizētājas stāstījumu par orgānu izņemšanu dzīviem Faluņgun praktizētājiem un orgānu transplantācijas industrijas uzplaukumu Ķīnā, kas sakrita ar Faluņgun vajāšanu sākumu. Viņi parakstīja petīciju, un promejot teica: „Mēs esam ļoti laimīgi, ka šodien varējām jums palīdzēt!”

Kāds vīrietis pēc sarunas ar praktizētājiem sacīja: „Jūsu centieni informēt cilvēkus man šķiet patiesi.”

Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.