Londona: ar miermīlīgu protestu, pasākumu sveču gaismā un konferenci piemin 21 gadu ilgo Faluņ Dafa vajāšanu

Faluņ Dafa praktizētāji Londonā 2020. gada 20. jūlijā rīkoja vairākas aktivitātes, lai palielinātu informētību par Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) īstenoto, 21 gadu ilgo, Faluņ Dafa vajāšanu.

Pasākumos, kas ietvēra miermīlīgu protestu, piemiņas pasākumu sveču gaismā pie Ķīnas vēstniecības un videokonferenci ar nosaukumu "Izprast Ķīnas komunistisko partiju: mācība brīvajai pasaulei" piedalījās valdības amatpersonas, eksperti un citi cilvēki, kas vēlējās paustu savu atbalstu.

Protesta akcija, vingrojumu izpilde un piemiņas pasākums sveču gaismā pie Ķīnas vēstniecības

20. jūlijā praktizētāji rīko miermīlīgu protesta akciju iepretim Ķīnas vēstniecībai. Pēdējos 18 gadus šie protesti notiek 24 stundas diennaktī, katru dienu.

Vakarā pie Ķīnas vēstniecības notika pasākums sveču gaismā.

Miermīlīgais protests iepretim Ķīnas vēstniecībai turpinās nu jau 18 gadus. 20. jūlijā protestam pievienojās daudzi citi praktizētāji, nomainot viens otru nelielās grupās, lai izpildītu valdības rīkojumu par distancēšanos koronavīrusa pandēmijas dēļ.

Kad Londona lēnām iegrima krēslā, praktizētāji rīkoja pasākumu sveču gaismā, lai pieminētu citus praktizētājus, kuri gājuši bojā vajāšanu laikā.

Turot maigi mirgojošu sveci, Sjaotuna domāja par Ķīnu, kur viņas māte joprojām izcieš trīsarpus gadu ilgu cietumsodu, jo pie viņas atrada Faluņ Dafa bukletu.

Viņai blakus sēdēja Minhuejs, kura tēvs nesen tika atbrīvots pēc 15 gadus ilga cietumsoda, kuru viņam piesprieda par to, ka viņš atritināja plakātu ar uzrakstu "Faluņ Dafa ir brīnišķīgs!" Minhuejs zvanīja tēvam daudzas reizes, bet reti kad varēja ar viņu parunāt, jo parasti viņus pārtrauca ĶKP cenzori.

Danila uzņem videomateriālu par protestu, lai dalītos tajā ar draugiem sociālajos tīklos.

Danila dzīvo netālu no Ķīnas vēstniecības un katru dienu redz praktizētāju protestu. "Miermīlīgs protests 21 gada garumā! Tas ir pārsteidzoši, un es jūtu pazemību. Mums jāinformē vairāk cilvēku. Tas ir svarīgi!" viņa teica.

Danila izlasīja informāciju uz plakātiem un parakstīja petīciju, lai izbeigtu vajāšanu. "Šī vajāšana ir absolūti netaisna! Katram apzinīgam cilvēkam vajadzētu atbalstīt Faluņ Dafa, pārtraukt vajāšanu un orgānu piespiedu izņemšanu!" viņa piebilda.

Praktizētāja Jūlija (pa labi).

Jūlija sāka praktizēt Faluņgun pirms trim gadiem. Viņa vēlas, lai pasaule zinātu, cik brīnišķīgs ir Faluņ Dafa un cik briesmīga ir ĶKP. Redzot, kā komunistiskais režīms ir izskalojis smadzenes vairākām ķīniešu paaudzēm, viņa priecājas, ka arvien vairāk cilvēku ir sapratuši, cik bīstami ir saistīties ar partiju.

Eksperti atklāj Ķīnas komunistiskās partijas ļauno dabu

Video konference: "Izprast Ķīnas komunistisko partiju: mācība brīvajai pasaulei".

Apvienotās Karalistes Faluņ Dafa asociācija 20. jūlijā rīkoja arī videokonferenci, kuru vadīja asociācijas pārstāve Rozmarija Baifīlda. Savā uzrunā viņa stāstīja par Faluņgun sistemātisko vajāšanu un necilvēcīgo spīdzināšanu, kam praktizētāji ir bijuši pakļauti visu šo laiku kopš vajāšanu sākuma. Viņa ieteica klātesošajiem jauno Minghui.org publikāciju "20 gadu ilgā Faluņgun vajāšana Ķīnā".

Forumā uzstājās četri viesi: starptautiskais cilvēktiesību advokāts Deivids Matass; bijušais ASV Nacionālās drošības padomes Stratēģiskās plānošanas nodaļas izpilddirektors Roberts Spoldings; Apvienotās Karalistes Konservatīvās partijas Cilvēktiesību komisijas līdzdibinātājs un priekšsēdētāja vietnieks un Hong Kong Watch dibinātājs Benedikts Rodžers; kā arī Honkongas uzņēmējs un reportieris Elmers Gunji Jueņ.

Izmantojot pierādījumus, kas kopš 2006. gada tikuši vākti izmeklējot orgānu piespiedu izņemšanu Ķīnā, Deivids Matass atgādināja auditorijai, ka ĶKP darbība nav pārskatāma un tā sistemātiski slēpj informāciju. Viņš atzīmēja, ka ĶKP jau ir paplašinājusi vajāšanu ārpus Ķīnas un izdara spiedienu ārvalstīs, tādēļ ir ļoti svarīgi, lai starptautiskā sabiedrība to apzinātos un pretotos.

Ievēlētās amatpersonas atbalsta Faluņ Dafa

Parlamenta loceklis Džims Šenons runā parlamentā, mudinot valdību pievērst uzmanību Faluņ Dafa vajāšanai. Atbildot viņam, arī Lielbritānijas ārlietu ministrs Dominiks Rābs pauda dziļas bažas saistībā ar šo jautājumu.

600 likumdevēju no 30 valstīm 2020. gada 18. jūlijā parakstīja kopīgu paziņojumu, nosodot "sistemātisko un brutālo", 21 gadu ilgo, miermīlīgās garīgās disciplīnas Faluņgun vajāšanu, un aicinot Ķīnas komunistisko partiju nekavējoties pārtraukt vajāšanu.

Šo paziņojumu parakstīja 26 Lielbritānijas Parlamenta deputāti, tostarp lords Altons no Liverpūles; lords Filips Hants; parlamenta deputāti Fiona Brūsa, Keita Osamora, Henrijs Smits un daudzi citi.

Saistībā ar par Faluņgun vajāšanas 21. gadadienu "Starpparlamentārā alianse par politiku attiecībā uz Ķīnu" (IPAC) 2020. gada 20. jūlijā izdeva paziņojumu, kurā, cita starpā, teikts "Mēs atgādinām pasaulei par to amoralitāti, no kuras viņi turpina ciest, un mudinām pasauli piecelties un runāt par šādu represiju izbeigšanu, par nesodāmības izbeigšanu un par taisnīgumu, atbildību, cilvēktiesībām un cilvēka cieņu visiem cilvēkiem Ķīnā."


Avots: London: Peaceful Protest, Candlelight Vigil, and Conference Mark 21 Years of the CCP's Persecution of Falun Dafa


Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.