Londonas iedzīvotāji: Faluņ Dafa praktizētāju centieni palīdz ikvienam pasaulē

Lai gan koronavīrusa pandēmija joprojām turpinās, Londonā restorāni atkal atveras, un cilvēki iziet ielās baudīt vasarīgo laiku. Arī Faluņ Dafa praktizētāji varēja atsākt savas aktivitātes, lai iepazīstinātu sabiedrību ar garīgo praksi un vairotu informētību par viņu ticības vajāšanu Ķīnā.

16. augustā vairāki garāmgājēji apstājās pie praktizētāju stenda, lai pajautātu, kas ir Faluņ Dafa, vai noskatītos vingrojumu demonstrāciju. Daudzi cilvēki parakstīja petīciju, lai atbalstītu praktizētājus un iestātos pret vajāšanu, kurai Ķīnas komunistiskā partija (ĶKP) pakļauj Faluņgun sekotājus viņu ticības dēļ.

Praktizētāji atsāka savas aktivitātes Londonā 2020. gada 16. augustā, lai iepazīstinātu sabiedrību ar Faluņgun garīgo praksi.

Garāmgājēji: "Atbalstot jūs, mēs atbalstām sevi"

Silvija no Itālijas uz Londonu atbrauca pirms diviem gadiem un priecājās redzēt Faluņ Dafa praktizētājus ķīniešu kvartālā. Kopā ar saviem draugiem, Fabio un Violu, viņi uzzināja par Faluņ Dafa vajāšanu Ķīnā un parakstīja petīciju ar aicinājumu izbeigt šīs zvērības.

Silvija pati meditē un vēlējās uzzināt vairāk par Faluņ Dafa. Sekojot praktizētāju kustībām, viņa mēģināja izpildīt vingrojumus un teica, ka rezultāti esot satriecoši. "Es tiešām jūtos labāk," viņa sacīja. Viņa bija priecīga dzirdēt, ka Faluņ Dafa grāmatas ir pieejamas bez maksas tiešsaistē, un teica, ka, atgriezusies mājās, turpinās izpildīt vingrojumus.

Visi trīs draugi bija satriekti par ļauno attieksmi ar kuru Ķīnā saskaras praktizētāji par to, ka viņi tic "Īstenībai Labestībai Pacietībai". "Ir grūti iedomāties, ka mūsdienu sabiedrībā varētu notikt šādas traģēdijas," sacīja Fabio. "Mums tās ir jāpārtrauc, jo šai pasaulei ir vajadzīgs taisnīgums."

Viņi teica, ka ĶKP totalitārais režīms ir ne tikai kaitējis ķīniešiem, bet arī apdraudējis visu pasauli, par ko liecina dezinformācija koronavīrusa uzliesmojuma laikā. "Tas, ko jūs šeit darāt, ir svarīgi un ļoti nozīmīgi. Tas jāzina visiem," paskaidroja Silvija. "Parakstot šīs petīcijas mēs ne tikai atbalstām jūs – mēs atbalstām sevi."

Garāmgājēji uzzina par vajāšanu Ķīnā un paraksta petīciju, lai to izbeigtu.

Orgānu piespiedu izņemšana pārsniedz iztēles robežas

Aktrise un producente Eilīna Skopnika nedaudz runā ķīniešu valodā un teica, ka viņai patīk ķīniešu kultūra. Viņa jau iepriekš bija dzirdējusi par vajāšanu un, parakstījusi petīciju, izteica cerību, ka tā drīz beigsies. "Šī vajāšana ir nepareiza un, pirmkārt jau, tā nedrīkstēja notikt. Piespiedu orgānu izņemšana ir murgs, un tas, ko praktizētāji ir pārcietuši, pārsniedz iztēles robežas. Kad es par to domāju, man gribas raudāt."

Viņas draugs Roberts teica, ka meditācija uzlabo gan prātu, gan ķermeni un attīsta cilvēka iekšējo gudrību. "Saglabājot rāmu un mierīgu prātu, cilvēks gūst milzīgu garīgo spēku," viņš piebilda.

Eilīna un Roberts sacīja, ka Apvienotās Karalistes amatpersonām ir skaidri jāapzinās ĶKP radītie draudi un jāierobežo kaitējums, ko režīms rada pasaulei. Viņi pateicās praktizētājiem par ieguldīto darbu un teica – viņuprāt no tā gūs labumu visa pasaule.

Eilīna ne tikai parakstīja petīciju, bet arī teica, ka pastāstīs par nelikumībām Ķīnā arī citiem. Vairākus mēnešus ilgā palikšana mājās pandēmijas laikā bija devusi viņai iespēju pārdomāt savu dzīvi un apkārt notiekošo. Šajā laikā Eilīna ir sapratusi, cik svarīgi ir atrast iekšējo mieru un pamanījusi, ka daudzi cilvēki pandēmijas dēļ ir guvuši jaunu izpratni par pasauli.


Avots: London Residents: Falun Dafa Practitioners' Efforts Help Everyone in the World


Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.