Oāze tuksnesī: Honkongā atver Tiaņti grāmatu veikalu

Tiaņti grāmatu veikals, kura specializācija ir Faluņ Dafa grāmatas, video un audio materiāli, 2020. gada 19. septembrī atvēra savu pirmo filiāli Honkongā. Uz veikala svinīgo atklāšanas ceremoniju ieradās vietējie iedzīvotāji, daudzu uzņēmumu vadītāji un pazīstams dziedātājs.

Faluņ Dafa (vai Faluņgun) ir garīga prakse, kuras pamatā ir princips "Īstenība Labestība Pacietība". Tajā ietverts arī piecu vienkāršu vingrojumu komplekss. Pirmo reizi Li Hundži kungs plašāku sabiedrību ar Faluņgun iepazīstināja1992. gadā. Tagad to praktizē vairāk nekā 100 valstīs vairāk nekā 100 miljoni cilvēku. Faluņ Dafa galvenā mācības grāmata "Džuaņ Faluņ" 1996. gadā kļuva par labāk pārdoto grāmatu kontinentālajā Ķīnā un kopš tā laika tikusi pārtulkota vairāk nekā 40 valodās.

Pirmais Tiaņti grāmatu veikals tika atvērts Ņūdžersijā 2007. gada novembrī, piedāvājot Faluņ Dafa grāmatas cilvēkiem no visiem sabiedrības slāņiem. Tulkojumā no ķīniešu valodas vārds "Tiaņti" nozīmē "kāpnes uz debesīm". Šobrīd Tiaņti darbojas tiešsaistē vietnē Tiantibooks.org. Veikalu filiāles atrodas Ņujorkā, Dienvidkorejā, Sidnejā, Melburnā un tagad arī Honkongā.

Pazīstamais dziedātājs Tomijs Jueņs (otrais no kreisās), restorāna Explorer Fusion izpilddirektors Li Dzjuņčens (kreisajā pusē), šefpavārs Taņ Džijuaņs (labajā pusē) un Tiaņti grāmatu veikala vadītāja Lian Džeņa (otrā no labās) atzīmē grāmatnīcas atvēršanu Honkongā.

Svinībām pievienojās vietējie iedzīvotāji un grāmatnīcas darbinieki.

Cerības logs

Ņemot vērā sarežģīto situāciju Honkongā, Tiaņti ir kā oāze tuksnesī, sacīja Honkongas Faluņ Dafa asociācijas koordinatore un grāmatnīcas filiāles vadītāja Lian Džeņa. Veikals atrodas Star House ēkā populārā iepirkšanās un tūrisma rajonā Čimšačui, blakus citām slavenām grāmatnīcām, kas padara to cilvēkiem ērti pieejamu.

"Pēdējā 21 gada laikā Faluņ Dafa praktizētāji Honkongā ir demonstrējuši Faluņ Dafa skaistumu sabiedrībai un vairojuši izpratni par vajāšanu kontinentālajā Ķīnā," sacīja Liana. Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) nesen pieņemtais Honkongas Nacionālās drošības likums ir novedis pie tā, ka vietējie iedzīvotāji ir kļuvuši par lieciniekiem cilvēktiesību pārkāpumiem, kas no kontinentālās Ķīnas izplatās uz Honkongu.

Pēdējie notikumi Honkongā kopā ar koronavīrusa pandēmiju ir atvēruši cilvēku acis uz to, cik melīga patiesībā ir ĶKP.

"Cilvēki vairāk nekā jebkad agrāk vēlas uzzināt par Faluņ Dafa, jo īpaši par labumu, ko šī prakse sniedz dvēselei un ķermenim, cerot atrast ceļu uz veselību un iekšēju harmoniju," sacīja Liana.

Pazīstams dziedātājs: "Miera osta"

Honkongā pazīstams dziedātājs Tomijs Jueņs piedalījās svinīgajā veikala atklāšanas ceremonijā. "Paldies, ka sniedzāt cilvēkiem šādu unikālu iespēju uzzināt patiesību par Faluņ Dafa, nevis akli sekot ĶKP propagandai," viņš teica.

Tomijs Jueņs, kurš bija Honkongas demokrātiskās kustības aculiecinieks un atbalstītājs, sacīja, ka tagad vēl vairāk cilvēku zina par ĶKP nežēlību un meliem. Viņš uzslavēja Faluņ Dafa praktizētāju vadīto plašsaziņas līdzekļu patiesos un savlaicīgos ziņojumus, un izteica cerību, ka, pateicoties šim grāmatveikalam, cilvēki vairāk iepazīs šo praksi.

"Jau pats vārds Tiaņti ("Tiaņ"=debesis,"ti" =kāpnes) dod miera, drošības un iedvesmas sajūtu," viņš teica. "Es visiem ļoti iesaku apmeklēt šo veikalu un iegādāties grāmatas. To lasīšana pat dažas minūtes dienā ļoti palīdzētu."

Pēc tam, kad Liana pastāstīja apmeklētājiem par grāmatnīcu, Jueņs sacīja, ka viņam ļoti patīk Skolotāja Li Hundži (Faluņ Dafa dibinātājs) dzejolis "Bez nosaukuma", un viņš to nolasīja kantoniešu dialektā.

Restorāna vadītājs: no līdzjūtības līdz atbalstam

Svinībās piedalījās arī restorāna Explorer Fusion izpilddirektors Li Dzjuņčens un šefpavārs Tan Džijuaņs.

Li teica, ka bērnībā ir redzējis, kā Faluņ Dafa praktizētāji iepazīstina ar šo praksi garāmgājējus. "Man bija viņu žēl, jo vajāšana kontinentālajā Ķīnā ir tik ļauna," viņš atcerējās. Viņš nezināja, kā palīdzēt, un izjuta tikai bailes un skumjas. Tagad šī grāmatnīca ir devusi cilvēkiem vietu, kur vairāk iepazīt Faluņ Dafa.

Taņ sacīja, ka viņu iedvesmo praktizētāju drosme iestāties par savu ticību. "Kā jau to skaidro pats nosaukums Tiaņti, es ceru, ka arvien vairāk cilvēku kļūs par labākiem pilsoņiem un centīsies dot savu ieguldījumu sabiedrībā," viņš paskaidroja. "Šī grāmatnīca tam ļoti palīdzēs, un arī grāmatas ir patiešām labas."

Apspiešana plosa sirdi

76 gadus vecais Huans uz pasākumu bija ieradies no Čeun Čau salas. Viņš sacīja, ka šī prakse ir ļoti laba, un viņš labprāt nopirktu dažas grāmatas, lai parādītu savu atbalstu.

Viņš daudz zināja par vajāšanām kontinentālajā Ķīnā un teica, ka Faluņgun praktizētāju ciešanas plosa viņa sirdi. "Īpaši orgānu piespiedu izņemšana – tas ir tik briesmīgs noziegums," viņš sacīja.

"Prakse ir lieliska un esmu dzirdējis, ka tā uzlabo cilvēka raksturu un veselību. Lūdzu, turpiniet iesākto," viņš teica.

Saistībā ar Rudens vidus svētku tuvošanos, Huans nodeva laba vēlējumus Faluņ Dafa dibinātājam, Skolotājam Li Hundži kungam, un novēlēja praktizētājiem veiksmi.

Avots: An Oasis in the Desert: Tianti Bookstore Opens in Hong Kong

Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.