Vācija: Vupertāles iedzīvotāji nosoda Faluņ Dafa vajāšanu

Faluņ Dafa praktizētāji 2020. gada 26. septembrī rīkoja pasākumus Vupertālē, kas atrodas Ziemeļreinas-Vestfālenes federālajā zemē, Vācijas rietumos. Viņi demonstrēja vingrojumus un piedāvāja cilvēkiem parakstīt petīciju ar aicinājumu izbeigt Faluņgun vajāšanu Ķīnā. Ņemot vērā no Ķīnas nākušā koronavīrusa arvien lielāko izplatību, viņu informatīvie plakāti piesaistīja lielu uzmanību. Daudzi cilvēki atnāca, lai aprunātos ar praktizētājiem, un parakstīja petīciju.

Praktizētāji demonstrē vingrojumus.

Praktizētāja stāsta cilvēkiem par Faluņ Dafa.

Cilvēki paraksta petīciju, lai pārtrauktu vajāšanu.

Sestdien nedaudz lija un praktizētāji Vupertāles pilsētas laukumā uzstādīja savu patiesības skaidrošanas telti. Viņu plakāts “Ķīnas komunistiskā partija ir ļauns vīruss, kas izposta pasauli” tika novietots labi redzamā vietā.

Frīdrihs Engelss, kurš sadarbībā ar Kārli Marksu sarakstīja “Komunistiskās partijas manifestu”, ir dzimis Vupertālē pirms 200 gadiem. Pilsētā norisinājās izstāde “Frīdrihs Engelss – rēgs, kas klejo pa Eiropu” (Friedrich Engels – Ein Gespenst geht um in Europa), un daudzi vietējie iedzīvotāji zināja par Engelsa ieguldījumu komunismā. Redzot plakātus, viņiem radās dabiska interese par komunisma ietekmi uz Ķīnu. Vairākiem cilvēkiem bija garas sarunas ar praktizētājiem. Viena kundze pat aizmirsa par laiku un nokavēja vilcienu.

No Ķīnas nākušā ĶKP vīrusa globālās ietekmes dēļ daži cilvēki teica, ka neuzticas Ķīnai. Pēc sarunas ar praktizētājiem viņi saprata, ka Ķīna un Ķīnas komunistiskā partija (ĶKP) ir divas dažādas lietas. Arī ķīniešu tauta ir komunisma upuris, un Rietumu iedzīvotāji jau sen neuzticas ĶKP. Uzzinot, ka ĶKP izņem praktizētājiem orgānus, viņiem vēl dzīviem esot, daudzi bija satriekti. Citi izteica vēlēšanos apgūt Faluņ Dafa.

Kāda kundze pastāstīja, ka apmeklējusi Ķīnu kā tūriste, un tur esot, sākusi nojaust, cik barbariski ĶKP režīms izturas pret cilvēkiem. Viņa izjuta lielu līdzjūtību un priecājās par iespēju parakstīt petīciju. Kundze teica: “Cilvēkiem vajadzētu pievērst tam lielāku uzmanību.” Viņa paņēma vairākas brošūras un sacīja, ka ievietos informāciju par vajāšanām savā sociālo mediju lapā.

ĶKP vīrusa dēļ Ķīnas radītie draudi ir kļuvuši par aktuālu tēmu visai pasaulei. Divi jaunieši ieraudzīja telti un teica praktizētājiem: “Tas ir neticami. Mēs tikko ar draugiem apspriedām, cik briesmīgs ir ĶKP režīms un visas sliktās lietas, ko tas ir izdarījis. Tad ieraudzījām jūsu stendu un informāciju. Kāda sagadīšanās!"

Tuvējās telts īpašnieks ieradās parakstīt petīciju. Viņš pateicās praktizētājiem par to, ka viņi ir šeit: “Es priecājos jūs redzēt, un man patīk, un ka jūs liekat pasaulei uzzināt, kas notiek. Es priecājos, ka pasaule uzzinās patiesību.”

Avots: Germany: People in Wuppertal Condemn the Persecution of Falun Dafa


Jūs tiekat laipni aicināti izdrukāt un izmantot visus Clearharmony mājas lapā publicētos rakstus un to saturu, tomēr lūdzam atsaukties uz pirmavotu.