Atklāta diskusija, Praktizētāju forums

Pieredzes apmaiņas konferenču raksti | Pieredzes apmaiņa | Izpratne un uzskati | Jaunie praktizētāji | Viedokļi | Ieteikumi | Liecinieki

 • Pateicoties Faluņgun, starptautiska mēroga uzņēmējs gūst veselību un gudrību

  „Lūdziet savu vīru, lai nebrauc uz ārzemēm. Ja viņš šoreiz aizbrauks, iespējams, jūs viņu vairs neredzēsiet,” sacīja ārsts sava pacienta Huana Šikuņa sievai. Starptautiskā tekstilrūpniecības uzņēmuma Taivānā direktors Huans plānoja doties uz ārzemēm, lai pārraudzītu divu jaunu rūpnīcu darbības uzsākšanu.
 • Novērst negatīvās domas

  Es sāku praktizēt Faluņ Dafa 1995. gada augustā, taču nespēju sēdēt pilnā lotosa pozā, un tas bija saistīts ar manām negatīvajām domām.
 • Galaktiku fotogrāfijas padziļināja manu izpratni par Dižo Likumu

  Lai gan pirms daudziem gadiem biju lasījis grāmatu "Džuaņ Faluņ" un dažus citas Skolotāja darbus, es uzreiz nesāku praktizēt Faluņ Dafa. Tikai pēc tam, kad pagājušajā gadā sāku patiesi pilnveidoties, es sāku saprast Skolotāja mācību.
 • Darbs kampaņā Real bodies

  Pēdējo mēnešu laikā esmu bijusi viena no galvenajām koordinatorēm kampaņai pret izstādi Real bodies Lielbritānijā. Tas bija ekstraordinārs process manā pilnveidošanās ceļā un ļoti atšķīrās no citiem projektiem, kuros agrāk biju iesaistījusies. Es vēlētos ar jums dalīties šajā pieredzē.
 • Kur ir patiesība?

  Vairāk nekā pirms 2400 gadiem senajā Grieķijā 70 gadus vecajam Sokrātam Atēnās tika piespriests nāves sods. Viņš tika apsūdzēts par to, ka, necienot valsts atzītos vecos dievus, mēģinājis ieviest jaunus dievus un centies samaitāt jauniešu prātus. Tomēr viņš bija vainīgs tikai pie tā, ka uz ielas sarunājās ar jauniešiem, apspriežot filozofiju un iedvesmojot viņus uz garīgiem ideāliem.
 • Pieredzes, ko guvu, skaidrojot patiesību britu politiķiem

  ĶKP vajā Faluņgun un izmanto savus plašsaziņas līdzekļus un ārvalstu institūcijas, lai uzbruktu praktizētājiem un iznīcinātu šo praksi. Daudzas Rietumu valdības ir ĶKP melu apžilbinātas. Es patiešām gribēju atrast veidu, kā palīdzēt britu politiķiem saprast patiesību par Dafa.
 • Izpratnes, ko guvu, meklējot sevī un iegaumējot no galvas "Džuaņ Faluņ"

  Savas pilnveidošanās sākumā es biju entuziasma pilna un ļoti centīga. Katru dienu es mācījos “Džuaņ Faluņ”, vismaz divas vai trīs lekcijas. Tāpat es ik dienas izpildīju vingrojumus un raidīju taisnās domas. Atrodoties pastāvīgā Sjiņsjin paaugstināšanas stāvoklī, man bija viegli ieraudzīt savas pieķeršanās un izturēt pārbaudījumus, ar kuriem nācās saskarties.
 • Pilnveidot sevi kā koordinatoru

  Šī gada 16. un 17. aprīlī Shen Yun izrādes norisinājās Austrijas pilsētā Zalcburgā. Tā kā mūsu mazajā pilsētā ir tikai daži praktizētāji, man tika uzdots koordinēt ļoti daudzus sagatavošanas jautājumus. Pēc manām domām, man tika nodots viens no grūtākajiem uzdevumiem – koordinēt praktizētājus.
 • Iegaumēt no galvas Likumu un patiesi pilnveidoties

  Es praktizēju Faluņ Dafa aptuveni 21 gadu. 1999. gada sākumā es sāku iegaumēt "Džuaņ Faluņ" no galvas. Toreiz es zināju, cik svarīgi ir mācīties Fa no Skolotāja lekcijām, un zināju, ka Dafa sekotāji Čančuņā bija iegaumējuši Fa no galvas. Tāpēc es arī sāku iegaumēt "Džuaņ Faluņ".
 • Pilnveidojoties gūtās svarīgās izpratnes

  Pagājušajā gadā es nolēmu turpināt savas studijas. Es apzinājos, ka priekšā man ir grūts periods, jo zināju, ka vajadzēs veltīt laiku mācībām un apmeklēt nodarbības, veltīt laiku tam, lai mācītos Likumu un izpildītu vingrojumus, strādātu, apmeklētu svešvalodu nodarbības, veiktu mājas soli u.t.t Tomēr es nolēmu to visu uzņemties, un man bija liela apņēmība.
 • Kā es no centieniem kļūt par labu cilvēku pievērsos centieniem kļūt par praktizētāju

  Es gribētu dalīties savā pieredzē par to, kā es no centieniem kļūt par labu cilvēku pievērsos centieniem kļūt par praktizētāju. Man bija nepieciešami daudzi gadi un diezgan ilgs apkārtceļš, lai saprastu atšķirību starp šiem jēdzieniem daudz dziļākā līmenī.
 • Kā darba un statusa zaudēšana palīdzēja man pilnveidot pacietību un atrast savu dzīvo būtņu glābšanas ceļu, ko ieplānojis Skolotājs

  Es strādāju Universitātes koledžā. Tā ir augstākās izglītības koledža ar vairāku līmeņu programmām zinātniskā grāda iegūšanai. Esmu lektore profesionālajos bakalaura studiju priekšmetos: māszinībās un dzemdniecībā.
 • Sajust Skolotāja žēlsirdību un patiesības skaidrošanas spēku

  Sveicināti visi! Drīz man būs 16 gadi. Jau kopš bērnības kopā ar saviem vecākiem esmu praktizējis Faluņ Dafa un tādēļ, ka atteicos pievienoties komunistiskās partijas jaunatnes līgai, pamatskolas laikā skolotāji un skolēni mani terorizēja.
 • Cieši lolot savu pilnveidošanās ceļu

  Cik vien sevi atceros, es vienmēr esmu bijis ieinteresēts meditācijā, vingrojumos, garīgumā un sevis pilnveidošanā. Pirms saņēmu Dafa, es nodarbojos ar citām praksēm un centos saprast, kas ir meditācija un kas ir šis Visums. Un pienāca brīdis, kad es sapratu, ka man ir nepieciešams Skolotājs, kas mani vadītu un mācītu.
 • Jauna gaisma manā pilnveidošanās ceļā, kas ļāva atbrīvoties no pieķeršanās sev

  Es esmu praktizētāja, kurai bija iespēja saņemt Dafa 2000. gadā, un es strādāju Clearharmony mājas lapas Turcijas redakcijā vienpadsmit gadus. Tāpat kā daudzi citi praktizētāji, visā manā pilnveidošanās ceļā esmu pieredzējusi daudzus brīnumus. Es nepārtraukti esmu jutusi Skolotāja labestību.