Patiesības skaidrošana

 • Leipciga, Vācija: sabiedrība atzinīgi vērtē praktizētāju miermīlību un labestību

  Faluņ Dafa praktizētāji 2020. gada 7. novembrī rīkoja pasākumus Leipcigas centrā un centrālajā dzelzceļa stacijā, lai iepazīstinātu sabiedrību ar sevis pilnveidošanas praksi. Viņi arī vairoja izpratni par Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) īstenoto vajāšanu, it īpaši par valsts sankcionēto orgānu izņemšanu dzīviem praktizētājiem. Faluņ Dafa sekotāji atgādināja vāciešiem, ka ĶKP bezatbildīgā attieksme pret koronavīrusa uzliesmojumu izraisīja globālo pandēmiju, kā arī aicināja darīt galu šai partijai.
 • Zviedrija: Linšēpingas iedzīvotāji nosoda ĶKP par Faluņgun vajāšanu

  Zviedrijas Faluņgun praktizētāji 7. novembra pēcpusdienā rīkoja pasākumu Linšēpingas pilsētas centrā. Viņi izvietoja plakātus ar aicinājumu “Izbeigt Faluņgun vajāšanu”, demonstrēja Faluņgun vingrojumus un runāja ar garāmgājējiem par Faluņgun praksi un par to, ka Ķīnas komunistiskā partija (ĶKP) vajā šīs garīgās disciplīnas sekotājus. Viņi arī stāstīja cilvēkiem, kā ĶKP slēpa ziņas par koronavīrusu, tādējādi pakļaujot ciešanām cilvēkus visā pasaulē.
 • Vācija: iknedēļas pasākumos Minhenē iepazīstina ar Faluņ Dafa un informē par vajāšanu

  Pēdējā laikā Faluņ Dafa praktizētāji Minhenē vismaz reizi nedēļā rīko pasākumus, lai iepazīstinātu sabiedrību ar pilnveidošanās praksi un atmaskotu Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) īstenoto Faluņ Dafa vajāšanu. Viņi informē par ĶKP sankcionēto orgānu izņemšanu dzīviem Faluņ Dafa praktizētājiem un mudina cilvēkus norobežoties no partijas.
 • Vācija: iknedēļas pasākumā pie Ķelnes katedrāles vairo izpratni par vajāšanu

  Faluņ Dafa praktizētāji turpināja savus iknedēļas informatīvos pasākumus un parakstu vākšanas akcijas pie vēsturiskās Ķelnes katedrāles arī 17. un 18. oktobrī. Savu darbību viņi atsāka pirms pieciem mēnešiem, kad koronavīrusa izplatība mazinājās un stingrie drošības pasākumi pilsētā tika atcelti.
 • Kopenhāgena, Dānija: „ĶKP ir izdarījusi tik daudz slikta”

  Faluņgun praktizētāji katru nedēļas nogali dodas uz Kultorvet laukumu Kopenhāgenā, Dānijā, lai iepazīstinātu ar praksi un aicinātu parakstīt petīciju ar prasību izbeigt Faluņgun vajāšanu Ķīnā. Vietējie iedzīvotāji šo pasākumu uztver ļoti pozitīvi.
 • Slovākija: pasākumā pie Ķīnas vēstniecības atgādina par ĶKP nežēlīgo vēsturi un godina represiju upurus

  praktizētāji 2020. gada 22. oktobrī pie Ķīnas vēstniecības Bratislavā rīkoja miermīlīgu akciju, lai pievērstu uzmanību Faluņgun vajāšanai un citiem cilvēktiesību pārkāpumiem Ķīnā.
 • Londonas iedzīvotājs: "Faluņgun principi pasaulei ir ļoti svarīgi"

  2020. gada 10. oktobrī Faluņgun praktizētāji devās uz Trafalgaras laukumu un ķīniešu kvartālu Londonā, lai stāstītu cilvēkiem par Faluņgun un palielinātu informētību par Ķīnā notiekošo vajāšanu. Daudzi garāmgājēji apstājās pie stendiem, lai uzdotu jautājumus un atbalstītu praktizētāju centienus, parakstot petīciju.
 • Austrija: pasākumos lielākajās pilsētās vairo izpratni par vajāšanām Ķīnā

  Austriešu Faluņgun praktizētāji 2020. gada 2. un 3. oktobrī rīkoja informatīvos pasākumus valsts galvaspilsētā Vīnē, kā arī federālo zemju galvaspilsētās Eizenštatē, Grācā un Brēgencā, lai iepazīstinātu ar praksi un palielinātu izpratni par vajāšanām Ķīnā.
 • Zviedrija: praktizētāji pie parlamenta ēkas skaidro patiesību par Faluņgun

  Kopš 2020. gada vasaras, katru otrdienu, piektdienu un sestdienu, lietus vai saule, Faluņgun praktizētāji netālu no parlamenta ēkas Stokholmā iepazīstina ar Faluņgun un atmasko Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) īstenoto vajāšanu. Daudzi vietējie iedzīvotāji ir pauduši atbalstu un apbrīnu praktizētāju miermīlīgajiem un neatlaidīgajiem centieniem izbeigt vajāšanas.
 • Vācija: Vupertāles iedzīvotāji nosoda Faluņ Dafa vajāšanu

  Faluņ Dafa praktizētāji 2020. gada 26. septembrī rīkoja pasākumus Vupertālē, kas atrodas Ziemeļreinas-Vestfālenes federālajā zemē, Vācijas rietumos. Viņi demonstrēja vingrojumus un piedāvāja cilvēkiem parakstīt petīciju ar aicinājumu izbeigt Faluņgun vajāšanu Ķīnā. Ņemot vērā no Ķīnas nākušā koronavīrusa arvien lielāko izplatību, viņu informatīvie plakāti piesaistīja lielu uzmanību. Daudzi cilvēki atnāca, lai aprunātos ar praktizētājiem, un parakstīja petīciju.
 • Francija: pasākumos visā Parīzē iedzīvotāji un tūristi nosoda vajāšanu

  Lai palīdzētu Parīzes iedzīvotājiem un tūristiem uzzināt par Faluņ Dafa un vajāšanu Ķīnā, franču praktizētāji regulāri, katru nedēļu, rīko pasākumus pie Eifeļa torņa un citās populārās tūrisma vietās, kā arī dažādos pilsētas rajonos. Viņi demonstrē vingrojumus, izdala informatīvos materiālus par garīgo praksi un ļauj cilvēkiem uzzināt, ka Ķīnā šī prakse tiek vajāta.
 • Austrija: Vīnē rīko piemiņas pasākumu sveču gaismā, lai palielinātu informētību par Faluņgun vajāšanu

  Kad pār Vīni nolaidās vasarīgi silts vakars, Faluņ Dafa praktizētāji aizdedzināja sveces, lai pieminētu vajāšanās bojā gājušos. "Labvakar, visiem. Šodien esam šeit, lai pieminētu Faluņ Dafa praktizētājus, kurus Ķīnas komunistiskā partija pēdējā 21 vajāšanas gada laikā ir nomocījusi līdz nāvei. Faluņ Dafa ir Budas sistēmas pilnveidošanās prakse, kas māca dzīvot saskaņā ar "Īstenības, Labestības, Pacietības" principiem. Tomēr jau 21 gadu režīms nežēlīgi apspiež šīs prakses sekotājus, pielietojot aizturēšanu, spīdzināšanu un pat orgānu piespiedu izņemšanu, lai pārdotu tos peļņas gūšanai."
 • Londona, Lielbritānija: Faluņgun pasākumā studente izstājas no Ķīnas komunistiskās partijas

  2020. gada 5. septembrī Londonā, Trafalgaras laukumā, Faluņgun praktizētāji rīkoja patiesības skaidrošanas pasākumu. Ķīniešu studente Sjuja, kas šobrīd studē Lielbritānijā, uzklausīja praktizētāju stāstīto par Faluņgun situāciju Ķīnā un piekrita izstāties no komunistiskās jaunatnes līgas un jaunajiem pionieriem.
 • Šveice: "Es apbrīnoju Faluņgun praktizētāju centienus"

  Lai palīdzētu cilvēkiem uzzināt vairāk par Faluņgun vajāšanu Ķīnā, Šveices Faluņgun praktizētāji 2020. gada 29. augustā rīkoja pasākumu Bernē.
 • Somija: parlamenta deputāti un iedzīvotāji atbalsta Faluņgun un vajāšanu izbeigšanu Ķīnā

  No 1. līdz 3. septembrim Faluņgun praktizētāji rīkoja miermīlīgus mītiņus iepretim Somijas Parlamentam Helsinkos, lai informētu parlamenta deputātus un aicinātu atbalstīt "Starpparlamentārās alianses par politiku attiecībā uz Ķīnu" (IPAC) kopīgo paziņojumu. Paziņojumā Ķīnas komunistiskā partija (ĶKP) tiek mudināta izbeigt 21 gadu ilgo Faluņgun vajāšanu.